• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Tabor prywatnych przewoźników

JacekZet

Znany użytkownik
Reakcje
458 0 0
Jeśli lokomotywa jest zatrudniona tylko w pracy manewrowej to i tak górny reflektor jest nieużywany. Ciekawe że usunięto cały reflektor a nie tylko go zaślepiono.
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
Moderatora proszę o poprawienie wpisów i usunięcie miniaturek, nie wiem jak to zrobić im bardziej prubóję tym bardziej cuda się dzieją :)
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
Gdy wstawiasz zdjęcie do treści postu, to zostanie ono wstawione tam gdzie aktualnie masz kursor ustawiony. Jak chcesz by było wszystko czytelnie, to rób tak:

Treść postu qwkdlqknmewdqnenqwneqwneknqwenjqnjkejqkwejkqw
w tej linii wstawiasz miniaturkę lub pełną fotkę, jak tam chcesz. Możesz też nie jedną, a kilka po kolei.
A w następnej linii znów tekst sdjnadknaskjdnajndansdnasdjknadnjk
A w kolejnej linii zdjęcie wstawiasz (lub kilka).
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
CoCu ja wiem jak wstawiać, wstawiłem prawidłowo, po zatwierdzeniu wyszły cuda, chciałem poprawić to się wszystko rozsypało i jeszcze jakimś cudem miniaturki sie dokleiły :), trzeci raz nie udało się wejść bo już nie było opcji edytuj .

No proszę teraz piszę z przekreśleniem choć wcale go nie włączyłem :)
 

Podobne wątki