• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor prywatnych przewoźników

OP
OP
poziomek72

poziomek72

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Tandemik RAILA opuszcza stację towarową Prokocim 21.03.2015
[DOUBLEPOST=1427310560,1427309568][/DOUBLEPOST]Któryś z prywatnych zatrudnionych przy przebudowie szlaku i stacji Podłęże.

Załączniki

Romek 222

Znany użytkownik
Należący do DB Schenker Rail Polska 311D-04 ze składem pustych włoskich wagonów typu typu Hbillns opuszcza Tychy udając się w kierunku Zebrzydowic(11.03.2014)
DSC_00568.jpg

Kris

Znany użytkownik
Jadę sobie dzisiaj rano z zajęć w Chorzowie, z powrotem do Rudy, a tu na mostku.... :)
(nic za mną nie jechało, to zatrzymałem się i cyknąłem).
Później w Kochłowicach spotkałem Gagara PolMiedzi, ale nie zdążyłem cyknąć.

HA! Co więcej, moja żona stwierdziła, że ładna ta lokomotywa.... :gwizd:

Załączniki

Adam Okuń

Znany użytkownik
311D-10 DB Schenker mija Gołonóg prawdopodobnie w drodze powrotnej do bazy (Dąbrowa Górnicza) 2015-04-20 13:20

311D-10.jpg

Dziś zauważyłem, że linki trakcji w tym miejscu są błękitne. To powszechne zjawisko?

Tak na marginesie - paskudna lokomotywa i chociaż mam słabość do diesli to wyjątkowo mi się nie podoba :) Cały urok tego zdjęcia to graffitowy "paskudek" na jej lewym boku.