• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Tabor prywatnych przewoźników

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Wczoraj? Z informacji zawartych na pliku wynika, że w poniedziałek ... chyba, że ustawienia są skopane. A lokomotywa to 232 003.
Nie każdy ma zaktualizowane dane dotyczące daty i godziny w aparacie fotograficznym, a i nie każdy aparat ma geolokalizację. Zatem metadane są często nieadekwatne do rzeczywistej daty zrobienia zdjęcia. :) Dlatego polecam (i z resztą sam już zacząłem od jakiegoś czasu) robić zdjęcia telefonem komórkowym, bo tam przynajmniej data i godzina są realne, bo pobrane z sieci.
 

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.582 73 0
Mam dla Pana, Panie Meggido dwie dobre rady:
- nie czytaj Pan moich wpisów, skoro tak alergicznie na Pana działają i widzę,iż drażni Pana to, że ktoś ma większą wiedzę od Pana.
- daj Pan sobie sianka na świętą noc, gdyż widzę, że po prostu typowa polska zawiść w Panu aż kipi.
Bez odbioru.
 
Ostatnio edytowane:

norbis97

Znany użytkownik
Reakcje
304 6 1
Około godziny 10:30 pociąg spółki Lotos Kolej, 554335 w składzie z BR285-126 oraz 6Dg-153 mający na haku zagraniczne gruszki KOTOUČ ŠTRAMBERK (do Lipusza) wraz z cysternami (do Człuchowa) zjechał na boczny tor w Staroagrdzie Gdańskim , przyczyną był defekt lokomotywy BR285.

Po pewnym czasie "Turbostonka" obleciała skład , pomanewrowała z Beerką, zaś na koniec sama pojechała z cysternami do Człuchowa, zaś BR285 czekała na pomoc z Olszynki, która kolejna Turbostonka ostatecznie zabrała ją na bazę Lotosu.

Na filmie uchwyciłem głównie manerwy 6Dg z zdefektowaną Beerką po dawno nie używanym torze, oraz sam jej odjazd do Człuchowa.


 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Większa porcja zdjęć ze Strzemieszyc, Dąbrowy Górniczej Wschodniej i Południowej 2017-08-07

TEM2-148 CTL Logistic


Industrial Dyvision Saint Gobain Huta Szkła


PUK Kolprem


Lotos Kolej


Captrain


Captrain i CTL Logistic


Bulk Slovakia


ZSSK Cargo Slovakia
 

Podobne wątki