• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Tabor prywatnych przewoźników

yahya

Znany użytkownik
Reakcje
35 0 0
Dzięki. Obejrzałem te zdjęcia. Wnioskuję, że do wag. Uaai montuje się dodatkowe części na czas transportu np. transformatora, a potem zdejmuje się je i przewozi na platformie, zaś człony wagonu Uaai scala się zapewne, by mieścił się w skrajni? Czy tak?
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
Kolego. Są wersje transportu ładunków ponadgabarytowych, wersja z ładunkiem na burtach lub druga wersja z ładunkiem w systemie dziobowym. Jest też i taka opcja że do przewiezienia nietypowego ładunku wykonuje się odpowiednio zaprojektowane burty. [ drugi filmik ] Burty są ładowane na wagon platformę gdy wagon po dostarczeniu ładunku wraca pusty. [ trzeci filmik ]
\
 

Kanclerz

Znany użytkownik
Reakcje
363 2 0


Takie cudo znalazłem dzisiaj w składzie Euronaftu - wie ktoś coś na temat pochodzenia tej cysterny? Jakieś lepsze informacje niż tabliczka fabryczna złapana z odległości? (na peronie czaili się SOKiści).
 

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
Nie wiem czy dobrze wkleiłem, bo podobno ta lokomotywa jest radiowo, zdalnie sterowana . Model w skali 1:1?:) ĆKD S200 stoi już kilka dni na stacji w Bochni pomiędzy ET22 , a ze czterdziestoma wagonami z węglem!
P1130990.JPG
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.734 17 0
Warszawa Praga 17.05.2017r. Vectron DBSRP po podjęciu składu pustych talbotów z bocznicy EC Żerań, wyrusza na południe kraju.

1.JPG

2.JPG
 

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
Wczoraj? Z informacji zawartych na pliku wynika, że w poniedziałek ... chyba, że ustawienia są skopane. A lokomotywa to 232 003.
Kto zdrowy na umyśle sprawdza zawartość exif pliku zdjęciowego?? I w jakim celu?? Jakie to ma znaczenie kiedy ta lokomotywa była na Widzewie?? I tak już jej tam nie ma. Chyba, że kolega Jarząbek ma wehikuł czasu i chce się cofnąć w czasie do poniedziałku lub wtorku i zobaczyć tę lokomotywę, a ma tylko jedną na to szansę. Paranoja...

Ja się poddaje, to ostatnie zdjęcie jakie zamieściłem poza wątkami które założyłem.
Mnie już dawno ręce opadły...
 

Podobne wątki