• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor Prywatnych Przewoźników

poziomek72

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Jako że Prywatni przewoźnicy coraz bardziej zastępują nasze poczciwe PKP zapraszam do zamieszczania zdjęć lokomotyw i wagonów w barwach prywaciarzy.
Wśród tego taboru jest sporo ciekawostek nowych i minionych epok.
Na początek lokomotywa która najbardziej mi się podoba:

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Ja tez lubię tę lokomotywę, więc pozwolę sobie pokazać kilka zdjęć jeszcze innej wersji. Kolej Bałtycka była chyba pierwszym przewoźnikiem, jaki miał te maszyny dopuszczone do ruchu w Polsce. Nie wiem, czy już niektórych z tych fotek nie pokazywałem, ale może nie wszyscy pamiętają. Szczecin, 1 lipca 2005 roku.

21A_0078.jpg
16A_0073.jpg
17A_0074.jpg
IMG_1775.jpg
IMG_1779.jpg

ALA

Aktywny użytkownik

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Wyszedł, Mehano 1728 i mam ten model. Właśnie o tym kiedyś pisałem na forum i zamieściłem zdjęcia zarówno oryginału, jak i modelu, ale już nie pamiętam, gdzie to było i nie mogę tego teraz znaleźć. Mogę jeszcze dodać (co zresztą również tam pisałem), że widziałem tę konkretna lokomotywę dwa razy: raz na Innotrans w Berlinie we wrześniu 2004 roku i potem w lipcu 2005 w Szczecinie.

Romek 222

Znany użytkownik
BGM
311D-20 należący do DB Schenker Rail Polska z ładunkiem pustych węglarek mijając stację Bieruń Nowy kieruje się na bocznicę KWK Piast w Bieruniu Nowym(02.09.2014)
DSC_00139.jpg

Romek 222

Znany użytkownik
BGM
5 170 021 nie należy do CTL Logistics.Oto krótka historia 5 170 021 w Polsce:styczeń 2012 testy ITL Polska,kwiecień 2012 testy PKP Intercity,lipiec 2012 kolejne testy ITL Polska,od września 2012 do dzisiaj DB Schenker Rail Polska.