• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam Tabor PKP Epoka III

OP
OP
N

newermind

Aktywny użytkownik
Witam.
Mam na sprzedaż trzy wagony, składu pociągu osobowego w epoce IIIc, ze Stacji Dęblin. DOKP Lublin.
1- Fleischmann 985075 wagon kl.2, Bi 28156, rew. 30.9.59
2- Roco 45538 wagon kl.1/2, ABi 14101, rew.18.8.60
3- Fleischmann 985074, wagon bagażowy F 3424, rew. 10.12, 59
Modele patynowane, wykonane w głębokim "macie", z naniesionymi śladami eksploatacji.
Cena 500 PLN, plus k.w.
Zainteresowanych zapraszam na PW.
Pozdrawiam.
P1010156.JPG
P1010154.JPG
P1010141.JPG
P1010143.JPG

OP
OP
N

newermind

Aktywny użytkownik
Witam.
Mam dzisiaj do zaoferowania unikat, model Marklin/Parowozik, restauracyjny Jhs 1003, który został wydany tylko w zestawie i nigdy nie był oferowany jako osobny wypust. Więcej na temat modelu na stronie Karola:
https://www.dcc24.eu/node/874/436
Mój egzemplarz ma dwie wady, brakuje z jednej strony stopni wpinanych w wózek i harmonie przejść międzywagonowych są w pozycji złożonej.
Model subtelnie patynowny i zabezpieczony lakierem matowym. Dotychczas stał w gablocie. Co oczywiste brak oryginalnego pudełka.
Cena 700 PLN+koszt wysyłki.
Zainteresowanych zapraszam na PW.
Pozdrawiam.
Jhx 1003.png

Załączniki

OP
OP
N

newermind

Aktywny użytkownik
Roco 64292
Wagon 2 kl. Nr 20468 ze stacji Wrocław.
Model delikatnie patynowany, z pomalowanymi na biało krawędziami stopni i poręczami, oraz na czerwono uchwyty sygnałów końca pociągu. Malowane tablice przestawcze hamulca. Mało używany, raczej przestał w gablocie.
200 PLN
P1010202.jpg

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Giełda 1
Giełda 0
Giełda 1
Giełda 1
Giełda 5