• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tablice rejestracyjne do pojazdów 1:87

Z

Zv

Gość
#1
Rysuję sobie tablice samochodowe do druku na kalkomianii. Jakby ktoś chciał coś co nie występuje u Allegratki czyli jakieś swoje osobiste zapraszam na pw. W pn drukuję. Oczywiście 1:87
Tablice sci.jpg
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#2
Witam. A tylko na tablice się można pisać czy przy okazji jakieś inne napisy są możliwe.Chodzi mi o czarny: Fadroma i Waryński w skali H0.
Pozdr.jestrabh
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#3
Można i inne duperele :) ale musisz mi podrzucić gotowy napis w corelu albo czcionkę.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#4
No i tu jest problem bo tematu nie ogarnę bez pomocy młodzieży/jestem 50+/Dysponuję tylko zdjęciem K-611 Koparka_Warynski_K611.jpg
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#5
Coś podumam, ja jestem +45 :) więc zapodam temat synowi do poszukania :D i widze ze siedzimy dokładnie na dwóch krańcach PL CZy to Z1 z avatara to Twoje?
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#6
Dzięki serdeczne.Tak to moje letnie toczydełko ale to już bardzo pełnoletnia Mazda - MX 5.;)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#7
Tak mi to nijak do zetki nie pasowało. Ale tablica niczego sobie ja chce taką tylko Z3.
z3.jpg
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#8
No to na Śląsku będzie trudno o tablice z Zachodniopomorskiego.:( Ale zawsze możesz sobie wydrukować:LOL:
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#9
Waryński jakoś poszedł ale nie mam wiecej czasu szukać napisu Fadroma. I podaj mi jeszcze jakiej wysokości chcesz te literki.

WAR.jpg
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#10
Hej. Fadromę już można sobie odpuścić bo coś znalazłem u Alegratki, a wysokość liter podam dziś jak wrócę do domu .A to K611 w jednym ciągu z napisem da radę zrobić? Potem sobie to rozetnę.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Warsztat 22
Warsztat 22

Podobne wątki