• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szybki do reflektorów z folii pcv - gdzie zlecić?

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Jak w temacie, potrzebuję zlecić wycięcie większej ilości bardzo małych detali z folii pcv o grubości max 0,2 mm. Potrzebuję takich elementów jak na screenie w załączniku. Do tego potrzebuję krążków fi 3 mm w przezroczystej folii barwy czerwonej. Zlecał ktoś z Was takie szybki do reflektorów gdzieś? Jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę bądź osobę prywatną to bardzo proszę o info tu bądź na pw.

Kamil

ed3e29665f6e3933.jpg
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#2
... Zlecał ktoś z Was takie szybki do reflektorów gdzieś ? ...
Tak, zleciłem maxeusowi, który poszedł do sklepu narzędziowego i kupił zestaw otwornic kinetycznych lub jak kto woli dziurkaczy do skóry, a są różne większe i mniejsze od 20zł za komplet i nigdze nie trzeba żebrać ;)
Taki sprzęt pozwala nie tylko wyciąć szybki, ale i zrobić otworek tam gdzie trzeba i taki jak trzeba, a koszty mniejsze niż przy zleceniu, a przy okazji można robić innym na ... zamówienie :gwizd:

Wpisz sobie na google: dziurkacz do skóry - znajdziesz sklepy bez problemu.

Mogą klasyczne:

2318_1.jpg


Lub nożycowe:

20121022155316_2660.jpg


Wybór zostawiam Tobie, a parametry takie jak wielkości uzyskiwanych otworów masz w opisach w każdym szanującym się sklepie.

No to działaj Waść :)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#4
PS: tymi dziurkaczami do skóry zrobię jedynie krążki, a co z tymi podłużnymi szybkami? Zaznaczam że nie chciałbym bawić się w to ręcznie ponieważ potrzebuję większą ilość. Może ma ktoś jakiś inny sposób, może wycinanie laserowe?
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#6
Być może się sprawdzi, ale ... można z kawałka blaszki wygiąć pożądany kształt, naostrzyć krawędź jednej strony i klepać do bólu, ale to już każdy zrobi jak chce, ja tylko sugerowałem ekonomiczne rozwiązanie dla mniej zasobnych kasę, a bardziej w manualne umiejętności.
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#7
Dzięki maxeus, ale gdyby to było kilka(naście) sztuk to jeszcze ręcznie ujdzie, ale już przy większej ilości nie za bardzo mi się to uśmiecha :)
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#8
Przy kilkunastu, to i skalpel wystarczy, ale ... nie doceniasz modelarzy kartonowych, tam czasem można tylko ręcznie :)
 

Podobne wątki