• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

szutrowanie nowicjusz

szynowaty26

Użytkownik
Reakcje
9 5 5
#1
witam serdecznie forumowiczów zrobiłem próbe szutrowania i prosze serdecznie o ocenę czy czy szuter nie jest zbyt przeskalowany i mam pytanie czy sadzenie trawki elektrostatycznej najlepiej zacząć od najmniejszej do największej z góry dziekuje za porady
 

Załączniki

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#2
Szutrek jest troszkę przeskalowany. Najlepszy produkt to POLAK. Polecam ja i nie tylko ja. Auhagen i Faller też się nada :)
 
J

JAROLPH

Gość
#4
To co polewają na szuter (widziałem na filmikach), taki płyn wsiąkający, czy to jest klej?
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#9
Potem (po przyklejeniu od makiety i zaszutrowaniu) w razie rozbierania układu torowego tory zwykle są do wyrzucenia. Nawet jak uda Ci się byc odpowiednio delikatnym i oderwać tory nie uszkadzając ich i tak cena odsprzedaży takiego materiału torowego z demontażu to ułamek ceny zakupu. Nie opłaca się.
 

Podobne wątki