• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukam zdjęć

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.124 33 1
#64
Coś mi świta automobil klub któryś miał poszukam zdjęcia jak znajdę to dorzucę ...
Na początku lat 90 kręcił się też taki żółty z czarnym napisem sos asistance i numerem telefonu w okolicach Piastowa-Pruszkowa. Któryś warsztat miał go jako reklamę. Jego zdjęcia nie mam (szkoda było kliszy w tamtych czasach echhh), ale mam foto gdzieś z rosji i wyglądał prawie tak samo.
Zdjecie gdzieś z rosyjskiego internetu ...
fd07301814d8.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
#73
[Kiedyś znalazłem https://40ton.net/ciezarowki-z-wiek...yli-od-plo-poprzez-ppks-y-az-po-sovtransavto/ zdjęcia naczepy Hortexu. Siedzę i rozplanowuję sobie kalki na naczepie i trochę łyso bez napisów. Ma ktoś może inne lepsze zdjęcia gdzie da się odczytać co jest napisane pod napisem Fruits itd. oraz pod zielonym napisem Hortex?

Zobacz załącznik 864468 Zobacz załącznik 864469
Wziąłem tą i nie tylko fotkę na edytor, coś mi takiego pokazało w tym ukośnym napisie (X znaczy nie zidentyfikowałem )
FORXXX Trade enterprise, adres też ciężko odczytać, ale można znaleźć w necie, a logo na Twojej kalce jest całkiem inne, sama czcionka "hortex"
też.
man_f90_hortex.jpg
renault_r340_hortex.jpg
 
Ostatnio edytowane:

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.124 33 1
#74
Dziękuję za pomoc . Z tym miałem największy problem.
Tak logo jest inne. To próbny wydruk i akurat takie miałem pod ręką. Całość i tak do zerwania to tylko próba co i jak na naczepie.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#76
Szukam planów lub dobrych rysunków wiertnic montowanych na Gazach 66.
Takich jak na zdjęciu. Mogą też być zdjęcia zwykłych Gazów skrzyniowych używanych w Polsce w latach PRL lub później. Nie interesuje mnie wojsko i lasowozy.
 

Załączniki

  • 47,6 KB Wyświetleń: 18
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#78
Ponownie potrzebuję pomocy przy odnalezieniu zdjęć.
Kiedyś gdzieś widziałem zdjęcie dwóch Mercedesów SK z białymi kabinami na polskich, jeszcze czarnych tablicach rejestracyjnych. Z tego co pamiętam tablice były z okolic Łodzi a na samochodach mogły widnieć oznaczenia Willi Betz. Czy ktoś kojarzy takie zdjęcie?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 5

Podobne wątki