• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukam mostu.

Reakcje
1.731 13 0
#23
.......

Jak ja teraz wypuszcze naprzyklad ET22 w wielkoseryjnej produkci jakosci ROCO/ACME z 5 polowym silnikiem za 700 PLN, to tez by sie marudzilo ze za drogi, bo PIKOLEC od SK ino kosztuje 400 albo 500 ? o_O

Wlasnie... Ile byscie dali (bez marudzenia!) za ET22, EU07, EP09 albo ET21 w jakosci ACME ? :D
Czyżby "wylazło szydło z worka":rolleyes::D ?
Ja już się nie mogę doczekać Twoich produkcji.......:p
.....To była by radość jakby wiosna jutro już pokazała swoje oblicze
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#24
Ja już się nie mogę doczekać Twoich produkcji.......:p
Jakie tam produkcie - ja tak samo maze o tych lokach jak ty i inni tez - sorry jak wzroslo wrazenie ze ja cos chce produkowac. Jaka Kasa... tez jako Pilot mnie na takie cos nie stac... :niepewny:

Ale moze kolega ROBO kiedys cos wypusci...

Ok ale wracajac do tematu. Mosty INARI nie sa za drogie, sa tylko w odpowiedniej Cenie do ich jakosci! :) A jak zobaczycie nowy Most nad Pilica w H0... to wam i tak gacie opadna. Ja musialem moje mocno czymac, jak ten most zobaczylem!!
 
OP
OP
Szymon32

Szymon32

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
59 2 0
#28
Mimo że dyskusja odbiegła od tematu Dziękuje wszystkim za pomoc, zapytam Inari o ten mostek, a temat założyłem dla tego że do tej pory zajmowałem się taborem
a temat modułów i budowli jest mi obcy a mam zamiar zrobić moduły i pomału gromadzę materiały.
 

Podobne wątki