• Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukam " Album rysunków urządzeń ZRK"

luko_26

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Potrzebuję wszystkie dostepne albo i nie rysunki techniczne urządzeń zabezpieczenia ruxhu kolejowego. Po za jedną strona gdzie one są ( co prawda nie kompletne) to nie ma skąd ich skombinować, a głównie chodzi mi o semafory kształtowe.
 
Reakcje
24 1 0
#2
Może technicznych z normami materiałów etc skombinować bedzie trudno. Ale jesli chodzi Ci o wymiary , wyskalowane już to może mógłbym Ci pomóc...
 

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.576 8 0
#4
Witam. Posiadam opracowanie A.Mikulskiego "ELEKTROMECHANICZNE URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU POCIĄGÓW" wyd. drugie poprawione i uzupełnione - 1955 rok. Tylko co Cię interesuje, bo 400 stron raczej Ci nie zeskanuję :D Pozdrawiam.
 

helmie

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Zgadza się, jest cała biblioteczka :) Chociaż "Albumów" akurat nie mam, za to wiem, gdzie można je przejrzeć. Są one dostępne na przykład w katowickiej bibliotece kolejowej, ale obstawiam, że w innych też. Niestety, nie każdy może korzystać z jej zbiorów.
 

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
305 10 1
#7
Odświeżając nieco temat, orientuje się ktoś gdzie można by przejrzeć te albumy z rysunkami i ewentualnie skserować?
 

Podobne wątki