• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK Szopa u Kempola

modrzew

Znany użytkownik
Reakcje
1.348 1 0
Zrób na dachu poręcze z polistyrenu. Będą równiutkie i przy dotyku nie pogną się na stałe. Z tyłu kabiny nawiercił bym otwory, potem przykleił delikatnie drzwiczki . Jak klej by wysechł to od tyłu przez otwory zalał bym cyną ( topnik w płynie). Było by bardziej estetycznie. Nie lutowałem jeszcze modeli ale tak myślę byłoby łatwiej. Lutowałem tylko witraże.
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
Widzę że bardzo się przykładasz do wykończenia. Te słupki przy drzwiach są bardzo delikatne i pękają niestety, próbowałem odlewać z bardziej wytrzymałej żywicy FC54, mozna z niej nawet cieńsze elementy uzyskać ale niestety ona ma zbyt krótki czas życia i przy tak dużym odlewie trudno tak szybko dobrze go odpowietrzyć.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 30

Podobne wątki