• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK Szopa u Kempola

OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Marek, bój się boga, kiedy Tyś się zdązył nauczyć lutować:eek:
Tutaj na forum, a dokładnie w tym wątku. Zaczynając od mało udanej WM15A, poprzez lepszą, ale dalej słabą SM41. Oba modele jeszcze w trakcie, ale lutowanie już za mną.
I że Ci to tak czyściutko wyszło
Dziękuję. Praktyka, praktyka, narzędzia i technologia.
Mam kolejne dwa duże projekty do lutowania, ale jeszcze muszą poczekać, aż pokończę resztę.
 
Ostatnio edytowane:

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.477 56 5
I tak powstaje nowa świecka tradycja , parowozy zielone ,spalinówki oliwkowe , za chwile ktoś znajdzie zdjęcie różowej to się wszystkim spodoba i będą modele różowe ,a co . Ta z Koronowa to jest jedyna jaką widziałem w tym kolorze ,nie znaczy to ,że jedyna . Zasadniczo malowane były na ciemno zielono , czyli z dwa odcienie ciemniejsza niż na pierwszej fotce.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Dziękuję wszystkim za dyskusję i potwierdzenie moich oczekiwań. ;)
Będzie oliwkowa.

za chwile ktoś znajdzie zdjęcie różowej to się wszystkim spodoba
Hmm..., różowy to nie, ale potrzebuję pomarańczowy na belkę. Ma ktoś pomysł na farbę, dobrze by było od razu ze słoiczka, w ostateczności będziemy mieszać.
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 30

Podobne wątki