• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK Szopa u Kempola

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
W zaznaczonych miejscach to chyba zywica sie zle wyplukala. Ogolnie jest SUPER. W SLA to mozna naprawde "cuda" robic.
No jest moc w druku 3D :) Jest moc. Az sie zastanawiam czy nie kupic sobie drukarki SLA ;)

wozek_SM41x.jpeg
 
Ostatnio edytowane:

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
W zaznaczonych miejscach to chyba zywica sie zle wyplukala.
To nie jest niewypłukana żywica, bo to jest odlew żywiczny a nie druk 3D. Dwie strony wcześniej w tym wątku te same elementy są pokazane jako zapodkładowane. A na stronie trzeciej widać je bez podkładu.

Osobiście obstawiałbym że to cyjanoakryl się rozlał przy montażu modelu matki.
No ale oczywiście mogę się mylić, wtedy przepraszam:cool:
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Tak jak pisze Adam, proszę dokładnie czytać. Na ten moment w technologii druku 3D (SLA) jest zrobiona tylko żaluzja.
Co dalej zobaczymy.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Dokładnie tak jak napisał KoVal, napęd na dwa wózki, przeniesienie napędu wałem kardana na spodzie napędu.
B2349428-00B3-4C3C-96E5-E989D95ACC85.jpeg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Darku, każde zdjęcia w moim wątku poprzedzone są podkreślonym „wyróżnieniem”, aby się nie pogubić.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 30

Podobne wątki