• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK Szopa u Kempola

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.637 133 3
#25
jak widzę ile robi (a widziałem jego warsztat) to się zastanawiam dlaczego jeszcze na portalach naukowych nie pojawiają się informacje o wykorzystaniu 4 wymiaru (lub 5 jeżeli założymy że teraz 4-tym jest czas ;)
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
#32
Widziałem te lokomotywy kilka razy, jak ciągnęły składy osobowe na kultowej linii nr.286 Wałbrzych Główny-Kłodzko Główne. Chyba było to w celach doświadczalnych za nim przestawili się na SP32, a TKt48 było pod dostatkiem. Trzymam kciuki.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#33
SM41

Kolejny projekt na warsztacie, tak wiem chory jestem.
Odlew żywiczny, blaszki, napęd, pełne oświetlenie i dźwięk, co mi wyjdzie czas pokaże.

Zobacz załącznik 685425 Zobacz załącznik 685426
Marku to zasiadam w pierwszym rzędzie i obserwuję budowę tej lokomotywy :)(y)
Zawsze podobały mi się te "manewrówki " i sam przymierzam się do budowy własnej.
Zapytam - skąd masz dźwięk dla tej lokomotywy ? ,bo sterowanie oświetleniem mogę się domyślać ;)
Mój model jest/będzie budowany od podstaw z polistyrenu + plus blaszki trawione . Na chwilę obecną wygląda tak:
IMG_1553.JPG
Pozdrawiam serdecznie
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#38
Bardzo dobre pytanie. Nie mam, możemy połączyć siły i szukać razem czegoś jak najbardziej podobnego.
Ja mam dźwięk do swojego modelu :). Zrobiłem właśnie tak jak radzi kol . @Misiek .
Postarałem się o dźwięki od wersji węgierskiej tej lokomotywy, bo w zasadzie nic się nie zmieniło w wersjach polskich lokomotyw.
Były wyposażone w te same silniki co M44 ;).
Pozdrawiam serdecznie
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 30

Podobne wątki