• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szopa u Kempola

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Z tych dwóch żaden. Zgadzam się z kolegą KoVaL, SM41 najczęściej były ciemnozielone, ale nie oliwkowe. Zależy to też od okresu, w jakim chcemy umiejscowić model, im wcześniej, tym więcej było takich ciemnozielonych, w czasie napraw czasem malowano na inny kolor, jaśniejszy zielony albo oliwkowy, ale nie jest to typowe malowanie dla tej serii. A malowanie spotykane pod koniec eksploatacji tych lokomotyw, czy w skansenach, nie jest miarodajne.

OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
MSMK
GGM
Dzięki, z tego co pokazałeś to Tamiya najbardziej mi podchodzi. Jak wrócę do domu zobaczę czy ją mam, jak nie to się zgłoszę.

Tomek M.

Znany użytkownik
Jakimś cudem nie zaglądałem tu aż od czterech stron:X3::X3:, a tu się tyle fajnego dzieje:eek:,
popieram wszystkich którzy optują za oliwkowym ganzem i czekam z niecierpliwością na następne wrzuty.
Za bardzo się w MIKOTOWE pluszaki zapatrzyłem i zaniedbałem kilka innych poważnych wątków:X3: