• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szkolenie FREMO

Czy jesteś zainteresowny takim szkoleniem?

  • Tak

    Votes: 10 66,7%
  • Nie

    Votes: 1 6,7%
  • Termin szkolenia mi pasuje

    Votes: 3 20,0%
  • Termin szkolenia mi NIE pasuje

    Votes: 9 60,0%

  • Ogółem głosujących
    15
  • Ankieta zamknięta .

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#1
Witajcie,

dnia 19 listopada 2016r. planujemy zorganzować szkolenie mające na celu przedstawienie zasad jakie obowiązują podczas imprez w formacie FREMO.

Program:
1. Zapoznanie z opisem stacyjnym SAD oraz jak go przygotować.
2. Tworzenie kart wagonów i lokomotyw.
3. Yellow Page i tworzenie kart zamówień.
4. Przewożenie towarów po makiecie zgodnie z założeniami FREMO.
5. Rozkład jazdy (Program Grafikon). - opcjonalnie

godzina 10:00 w lokalu -1/21 w centrum handlowym Blue City w Warszawie (Koło Saturna).

Makieta może nie jest za duża i skomplikowana ale do szkolenia powinna wystarczyć.

Po tygodniu w zależności od ilości chętnych podejmiemy decyzję o organizacji lub jej braku i podamy do wiadomości na forum. Wstępnie szkolenie będzie trwało około 2-3h. Szcsegóły podam za tydzień jak przeprowadze szkolenie testowe wewnętrzne.

Szkolenie oczywiście bezpłatne.

Pozdrawiamy MSMK
 
Z

Zv

Gość
#2
Fajna nawet bardzo fajna inicjatywa! Zbieramy się aby podobne szkolenie zorganizować podczas wąskotorowego spotkania na Żuławach w maju.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#4
Witajcie,

bardzo wasz przepraszam ale musimy przełożyć szkolenie na inny termin (grudzień). Obecnie trwają prace nad b.pilnym projektem, który musi być przejezdny w ciągu następnego tygodnia ;]

O nowym terminie poinformuje z pewnym wyprzedzeniem.
 

Podobne wątki