• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szczypior6192 w robocie

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#51
No Tranzit wyszedł wspaniale. Jak się nie mylę ta wersja to ma nazwę - doka. Kolor niebieski najbardziej pasuje i na dodatek lekko skręcone koła. We wnętrzu lekki nieporządek na desce rozdzielczej da się zauważyć. Ładniutki!
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#53
Widze,że szukuje się kolejny ciekawy projekt.
Czekam na efekt końcowy,a już wiem,że będzie to świetnie wykonane:)
 
OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#55
Dziękuje za komentarze.
Spatynowałem podwozie naczepy i ciągnika i model jest już gotowy. Jednak pokażę go dopiero gdy zdobędę do niego lusterka.
A dziś grzebiąc w pudle ze złomem udało mi się skompletować Magnumke. Rama którą widać na zdjęciu była przedłużana, teraz z powrotem wróci do swojej dawnej postaci.
SDC11231.JPG
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#57
Na razie wszystko się ładnie zapowiada. Taka typowo polska firma transportowa w której każdy pojazd z innej parafii (y) Może kolega powiedzieć jak dostać się do środka tej Magnumki?
 
OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#58
Musisz wcisnąć do środka te oznaczenia na drzwiach i jednocześnie pociągnąć wnętrze najpierw z jednej strony potem z drugiej. Wszystko ostrożnie i z wyczuciem.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 651
W robocie 426

Podobne wątki