• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szczypior6192 w robocie

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam
W tym temacie będę pokazywał różne przeróbki, konwersje modeli itp.
Na początek udoskonalenie Premiumki z Albedo. Oryginalne nie są zbyt dobrze dopracowane więc trochę pogrzebałem i oto efekt.

SDC11148.JPG
 

Załączniki

OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Dzięki Maverick za komentarz.

Teraz zaprezentuję pracę nad Actrosem MP2 który dotarł do mnie w okropnym stanie ale cóż. Na szczęście model doprowadziłem już do dobrego stanu teraz tylko muszę położyć lakier.
SDC11988.JPG

SDC12020.JPG


Tutaj fotki z budowy naczepy platformowej do Mercedesa.

SDC12008.JPG
SDC12011.JPG


A to ładunek jak będzie przewoził.

SDC12017.JPG


Kolejne relacje jutro.
Pozdrawiam
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#5
Podobają mi się Twoje prace. Bardzo ciekawy pomysł łądunku. A i platformówka zapowiada się ciekawie. Czekam na postęp prac.
 
OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Dziękuję Wam za komentarze.

Ładunek który robiłem wcale nie jest trudny do zrobienia, wystarczy tektura, drucik, farba, klej i chwila czasu.

Kolejne relacje z renowacji Actrosa. Ostatecznie skończył jako zestaw z czeskich dróg. Fotki z terenu wstawię zaraz do tematu mojej kolekcji ;)

SDC12027.JPG
SDC12028.JPG
SDC12034.JPG
SDC12039.JPG
SDC12042.JPG
 

prezes58

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#7
Po raz kolejny postawiłeś poprzeczkę bardzo wysoko, po raz kolejny udowodniłeś że to co robisz robisz z wielkim zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Kolejny świetny zestaw wyjrzał na świat z twoich rąk.
Pozdrawiam Kuba:)
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#10
Czesc Szczypior 6192!. Na naczepie pod ladunek tych blokow z betonu wsadz kawalki drewna, (morze byc zapalka, albo cos ciut mniejszego) a efekt bedzie jeszcze lepszy. Prace super,i powodzenia w dalszych. Mattia
 
OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Witam
Dziękuję za komentarze.
Dziś prace nad Magirusem który jak dla mnie na starego wikinga jest bardzo dobrze zrobiony. Model daje sporo możliwości.
Model jest jeszcze nie skończony. Muszę podmalować go w paru miejscach, zrobić linę i hak, przykleić rejestracje i parę drobnych detali.





SDC10704.JPG
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#12
Zawsze twierdzę że ładne koła w modelu to bardzo dużo znaczy dla poparawy wygladu.Od razu inaczej się prezentuje na takich felgach.Bardzo fajnie Ci to wychodzi.
 
OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Witam
Gotowy model Magirusa można zobaczyć w moim temacie PRL - Szczypior6192.
Dziś zdjęcia z prac nad Actrosem do dłużycy.

SDC10678.JPG
SDC10969.JPG
SDC10976.JPG


Tutaj przedsmak stanu wizualnego ciężarówki.

SDC10987.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 651
W robocie 426

Podobne wątki