• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Szczecin – Wystawa Makiet Kolejowych – 9-10 lutego 2019 roku

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#32
Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas, @Gerson, Tobie należą się szczególne podziękowania za miłe przyjęcie gości (y)
Ilość zwiedzających była naprawdę imponująca.
 

JUNIOR TMM

Użytkownik
Reakcje
28 1 0
#37
Ja również dziękuję za mile spędzony pracowity weekend. Ilość odwiedzających przeszła chyba oczekiwania organizatorów. Ale jest to sygnał, że takie spotkania, imprezy mają rację bytu. Może pojawi się kilku nowych członków klubu w niebieskich koszulkach:p:)
 
OP
OP
Gerson

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
#39
Dziękuję wszystkim za miłe słowa i za udział w naszej imprezie. Fajnie było się znowu spotkać w jeszcze szerszym gronie i na większej sali (a właściwie na dwóch) niż w zeszłym roku. Oczywiście zapraszamy za rok, coś tam znowu zmontujemy ;).

Mała fotorelacja ode mnie:
Oj, działo się...
Dawno nie prezentowane moduły jednotorowe (H0)
IMG_2977AA.jpg


Sekcja H0 w zeszłym roku nie próżnowała. Na imprezie zadebiutowały: posterunek odgałęźny Sławkowo (nie zrobiłem zdjęcia :mad:), stacja Krzywołuk.
IMG_2980AA.jpg


oraz posterunek odgałęźny "Qferki".
IMG_2982AA.jpg


Przy ognisku relaksowali się turyści,
IMG_2994AA.jpg


a w międzyczasie zaatakowali nas Niemcy :ROFL:
IMG_2985AA.jpg


Przystanek Osiedle - w wersji skróconej (H0)
IMG_2986AA.jpg


IMG_2988AA.jpg


IMG_2989AA.jpg


IMG_2990AA.jpg


Na starym mieście trwała rozbiórka.
IMG_2992AA.jpg


Urząd Skarbowy znowu się palił ;)
IMG_2993AA.jpg


Kolumna BOR, która debiutowała w zeszłym roku we Włocławku znowu ignorując znak zakazu ruchu próbowała przejechać po wiadukcie.
IMG_2996AA.jpg


Tort TT "w chmurach"
IMG_2999AA.jpg


Tort H0
IMG_3001AA.jpg


Faktycznie, frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Przez obie sale przewinęły się tłumy ludzi. :cool:
IMG_3004AA.jpg
 
OP
OP
Gerson

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
#40
IMG_3012AA.jpg


Makieta TT
IMG_3016AA.jpg


IMG_3017AA.jpg


IMG_3020AA.jpg


IMG_3022AA.jpg


Wulkan
IMG_3025AA.jpg


Oczywiście impreza nie mogła się odbyć bez "Tomków", które jak zwykle były oblegane przez najmłodszych.
IMG_3027AA.jpg


Stoiska wystawili także modelarze ze Szczecińskiego Festiwalu Modelarskiego Paprykarz, Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego zaangażowanego w budowę Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. Były dwa sklepy modelarskie (Kotebi i Hobby Szop), wystawa kolejowa z klocków LEGO oraz kolej ogrodowa z Parku Miniatur i Kolejek z Dziwnowa. Przyjechali modelarze i kolekcjonerzy modeli samochodów z Kutna i Stęszewa, przybył Junior TMM z Mareczkami. Przyjechali także modelarze z Trójmiasta i Słupska. Był modelarz mieszkający na co dzień w... Danii. Przyjechał nasz najdalej zamieszały członek klubu - Maciek z... Włocławka :). Udział wzięli także maszyniści z PKP InterCity.

I w tym miejscu wszystkim gorąco dziękuję za przybycie i udział w tej imprezie (mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem).
Do zobaczenia za rok, mam nadzieję, że w jeszcze większym gronie.

P.S.
Ja również dziękuję za mile spędzony pracowity weekend. Ilość odwiedzających przeszła chyba oczekiwania organizatorów. Ale jest to sygnał, że takie spotkania, imprezy mają rację bytu. Może pojawi się kilku nowych członków klubu w niebieskich koszulkach:p:)
Frekwencja znakomita, nowych członków klubu przybyło, dyrektor Zespołu Szkół Nr 4 był zadowolony, jest ok (y)
 

Podobne wątki