• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Swiateczna dioramka...

Reakcje
0 0 0
#1
Z okazji swiat chce wszystkim tu zagladajacym zyczyc wszystkiego naj...
Wszystkim modelujacym wielkie precyzyjne projekty jak i tym co robia male proste sklejanki, wszystkim nam ktorych laczy jedno: miniaturowa kolej.
Wszystkim, by swieta byly rodzinne, by byly z kolejowym akcentem, niech ciuchcia z wagonikami smiga wokolo choinki przez cale swieta.
A nowy rok dal nowe wymarzone cacka na naszych polkach, w naszych gablotach i na naszych makietach...
I bysmy w nowym roku zarazili innych naszym "wirusem" modelarskim.
Moj kolejowy swiateczny akcent dla was to foto z moja szopka swiateczna.


Wszystkiego najlepszego odemnie dla was kolejowi przyjaciele
- ;) blezor...
 

Załączniki

OP
OP
B
Reakcje
0 0 0
#5
No to czekam na konkurencje 8) .
Macie w swieta jakies kolejowe akcenty w domu? Cos jak ja z ta swoja szopka. Macie moze jakies babki na choince w ksztalcie lokomotywy, mozna takie kupic, albo koleczko plastikowych torow pod choinka i jezdzaca po nich lomokotywka ;) z wagonikami? Takie zestawy czesto mozna spotkac na wystawach sklepowych, i czasem tez u roznych ludzi w domach. Fajny nastroj sie robi. A moze producenci wypuscili jakies babeczki z nadrukiem swojego wyrobu czy logo. Ja bym chcial taki zestaw babek z nadrukowanymi np modelami polskimi jakie robi producent z bielska. Albo z lokami zielonymi -to by byla choinka. Wiec pytanie czy macie jakies akcenty kolejowe w domu? Wiem ze makieta makieta i tam musi byc tak jak w modelach wszystko odwzorowane na tip-top, ale ja mysle o takim akcencie swiatecznym z naszym hobby zwiazanym.
Na koniec jeszcze kilka slow o mojej dioramce swiatecznej. Pomysl powstal kilka lat temu jak i sama dioramka. Bylo troche czasu i po porzadkach w szufladach i zostalo kilka rzeczy, jakis wagon, kabelki, kleje, posypki, resztki materialu na drzewka i sie zaczelo. Najpierw kawalek steropianu, potem zrobilem kilka choinek, kawalek szyn, wypad do sklepu po figurki szopkowe, plus jakies pozostalosci typu farmer, czy baranki, sarenki i pies, troche bialego sniegu na klej, kilka kabli, pudelko na baterie, przelacznik, diody, jedna niebiansko biala skierowana wprost na nowo narodzonego i trzy: pomaranczowa, czerwona i zolta na jakims ukladzie elektronicznym zeby radosnie migaly jak ogien w ognisku i do tego podstawka z resztek sklejki, troche bejcy i lakieru, resztki pleksy i powstalo przezroczyste opakowanie coby sie przez reszte roku na regale nie kurzylo. Wiec w przyszlym roku czekam na konkurencyjne fotki waszych szopek kolejowych, no chyba ze cos na wielkanoc sie wymysli :LOL: . Pozdrawiam raz jeszcze.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 17
J
Buduję makietę 23
Buduję makietę 4
Buduję makietę 51
Buduję makietę 5

Podobne wątki