• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Suzuki Policja

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#41
Wow... To coś się dzieje, fajnie. Już najchętniej takiego bym postawił obok pozostałych modeli.:)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#53
Fajnie że mnie mobilizujecie , ale w sumie denerwuje mnie ta sytuacja z podwykonawcą :cry:
Marcinie obecne czasy są ciężkie.
Ty jako dealer dostałeś dużo zamówień na te auta,a klienta nie interesuje,że nawala podwykonawca:mad: Będziesz musiał jakoś "udobruchać" zniecierpliwionych klientów(czyt. nas) czyli jakieś gratisowe pakiety dodatkowe - nawigacja,czujniki parkowania,itp:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#54
Marcinie obecne czasy są ciężkie.
Ty jako dealer dostałeś dużo zamówień na te auta,a klienta nie interesuje,że nawala podwykonawca:mad: Będziesz musiał jakoś "udobruchać" zniecierpliwionych klientów(czyt. nas) czyli jakieś gratisowe pakiety dodatkowe - nawigacja,czujniki parkowania,itp:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Da się zrobić.:D:D:D
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#55
Dziś rozmawiałem z Krzysztofem z Eka-model i mam informację na temat tampo druku, więc mogę powiedzieć iż modelu Suzuki można się spodziewać koniec kwietnia początek maja tego roku.;)
Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#58
Podoba mi się takie wykonanie. Coraz bardziej mi się podoba. No i widzę, że powstają dwa różne, to ja piszę się na obydwa.
 
Ostatnio edytowane: