• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Su46 wawrick

krzysiek341

Ostrzeżony
Reakcje
438 294 188
#1
Witam potrzebuje pomocy w przywróceniu do porządku lokomotywy wyzej wymienionej tzn problemy z elektronika,lampami i innymi rzeczami
Zdjęcia rzeczonego modelu mogę przesłać na priv ze względu na to ze są za duże i forum ich nie przyjmuje
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#2
ze względu na to ze są za duże i forum ich nie przyjmuje
To trzeba zmniejszyć zdjęcia. Można to zrobić np. na stronach internetowych typu pomnieszacz albo zmniejszacz. To darmowe strony i nie trzeba płacić za zmniejszanie.
Można też zainstalować sobie aplikację na telefon i zmniejszać zdjęcia już w telefonie. Ja używam aplikacji pt. rozmiar obrazu.
Można także zrobić zdjęcie z trochę większej odległości i potem wykadrować. Uzyskasz odpowiedni zmniejszony rozmiar (wagę w MB zdjęcia) i wejdzie na forum bez problemu.
 

Lxd2-240

Aktywny użytkownik
Reakcje
210 18 4
#4
To trzeba zmniejszyć zdjęcia. Można to zrobić np. na stronach internetowych typu pomnieszacz albo zmniejszacz. To darmowe strony i nie trzeba płacić za zmniejszanie.
Można też zainstalować sobie aplikację na telefon i zmniejszać zdjęcia już w telefonie. Ja używam aplikacji pt. rozmiar obrazu.
Można także zrobić zdjęcie z trochę większej odległości i potem wykadrować. Uzyskasz odpowiedni zmniejszony rozmiar (wagę w MB zdjęcia) i wejdzie na forum bez problemu.
Zmniejszyc zdjęcie można w paincie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 4
E
Tabor 3
Tabor 0
Tabor 60

Podobne wątki