• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK SU46 - ST46

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Super wyszly ramki okinen. W tej skali (1/160) bomba! Jak byly robione?
Cześć. Dzięki za docenienie tego rozwiazania. Jest ono proste w wykonaniu. Model szyby w 3D jest tak zrobiony że tafla szyby jest cofnieta wzgledem ramki o ok 0.1-0.15 mm. Ramka okna ma szerokość 0.15mm. Uszczelke maluje czarnym pisakiem spirytusowym trzymając go bokiem do powierzchni okna. Myślałem o patentach typu ramki drukowane/ramki i okna na folii.... ale to nie to.

Teraz modze suki w barwach z roku po 2000. Zobaczymy jak te suki wyjdą.
20191015_084722.jpg
Na tapecie też dwa loki Cargo w tym jeden to ST46.
20191015_085746.jpg
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Na skalę 0 lub G nie mam miejsca. Nawet z H0 by było trudno ostatnio :) z groszem zrobię foto jak będzie co pokazać. Na razie jestem w pół drogi do konca. Teraz czas na zrobienie grotów na Cargo maszynach bo to szgbciej pójdzie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Piękne lokomotywy robisz. Niedługo będziesz miał więcej lokomotyw w barwach PKP niż zostało wydanych w skali H0. Gratuluję. (y)