• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK SU46 - ST46

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.514 33 0
4 suki w drodze ;) Jedna specjalnie zamówiona w niższej jakości wydruku aby sprawdzić jak to wygląda w realu. Wstyd sie przyznać że nic nie miałem nigdy z tego wydruku. Jedyne co to formatkę ze sprzęgami.... tutaj jakość jednego i drugiego wydruku jest wg mnie w 95% identyczna. Ciekawe jak to się ma do budy lokomotywy.
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.514 33 0
W takim razie - jak będzie to wyglądało w efekcie końcowym, czekamy na jakąś rekomendację, która umożliwi niewielkie, acz zauważalne, obniżenie kosztów wydruku :)
Pawle oczywiście że tak zrobię i dam znać co i jak. Wszak te 10-11 Euro to zawsze jakaś oszczędność. Zrobię jakieś foto story jak tylko będzie co pokazać :) Póki co to ruszam z przygotowaniem bud do malowania w kolor. Mycie mydełkiem, potem szlifowanie i podkład i znów szlifowanie i znów podkład i szlifowanie i uzbrajanie w detale i finalny podkład i kolor ;)
Tylko ten czas....
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.514 33 0
Z tego co pamiętam to tak.... porównując wydruk w FUD, Muszę przyznać że naprawdę jest dobrej jakości. Aż sam jestem w szoku :)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.514 33 0
Dziś przerywnik ;) Testowanie czy podwozie z druku 3D jest uniwersalne i pasuje pod płytkę BRAWY od różnych dawców ;)
Pasuje tak jak to sobie założyłem :) Niestety drażniący jest różny rozkład punktów lutowniczych w instalacji DCC :/ Może ogarnę temat.
70-SU46.jpg
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.514 33 0
A u mnie tak na smarkfonie wychodzi....
Screenshot_20181120-202153.png Screenshot_20181120-202159.png
W dorarach :)
Niebawem się podzielę wrażeniami wydruk droższy vs tańszy. Muszę mieć tylko chwilę na to bo mam mało czasu ostatnio.
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.514 33 0
Za dużo Szymon drukujesz i zwęszyli koniunkturę:)
Super Ci to wychodzi!
Chyba pora usiąść do Rhino (bo tylko w nim coś robiłem 3d) i może co narysować :)
Masz rację. Za dużo drukuje, bo saldo na karcie wiecznie wskazuje - Muszę to ograniczyć....ale to mega wciąga :)

Oglądałem aukcje Szymona na Allegro, przyznam, że zdjęcia są bardzo ciemne i małe. Na moim monitorze nie widać dobrze dachu , okien.
Alex, tak wiem zdjęcia są ciemne. Lepszych nie wykonam z uwagi na pogodę i możliwości czasowe. Może w weekend się uda to coś zaktualizuję. Okna są z ClearFixu zrobione i nie są idealnie gładkie tak jak folia.to model testowy i tak go trzeba traktować jako nie idealny. Sprzedaję go z uwagi na dalszy rozwój projektów które mnie wciągają. Teraz np czekam na wydruk testowych węglarek 412w i c462w. Liczyłem że je zrobi Flesiu... ale się nie udało. Muszę samemh.