• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK SU46 - ST46

Alex D

Znany użytkownik
Reakcje
310 2 0
Dzisiaj po policzeniu wszystkich kosztów wyszło mi, że na sam wydruk trzeba mieć 120,41 Euro. Do tego dodatki z blach no i oczywiście dawca ~ 400 zł. Całość więc zbliża się do kwoty 1000 zł.
... no i dekoder ... dźwięk :cry:
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
Dzisiaj po policzeniu wszystkich kosztów wyszło mi, że na sam wydruk trzeba mieć 120,41 Euro. Do tego dodatki z blach no i oczywiście dawca ~ 400 zł. Całość więc zbliża się do kwoty 1000 zł.
... no i dekoder ... dźwięk :cry:
No a od stycznia 2019 może być drożej bo shapeways planuje rewolucję cenową. Ciekawe jak to będzie.

Tak czy siak 4 budy się już drukują. Jak ktoś chętny niech da znać ;) jeszcze można się podłączyć do zamówienia.
 

sun71

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
648 9 1
Reakcje
1 0 0
To akurat jest mierny wyznacznik firmy pod kątem modelarskim. ;)
Poprawka: bronią się:



Cześć! Czujemy się wywołani do tablicy, więc odpowiadamy ;) Jesteśmy w stanie przygotować wycenę takiego wydruku, jeśli macie pliki w formacie .stl. W przypadku modeli, o których mówicie, to musi być żywica światłoutwardzalna - to zapewni należytą dbałość o szczegóły. Z żywicy drukujemy na drukarce Flashforge Hunter i rezultaty są zadowalające (co widać również na poprzednich zdjęciach, które udostępnialiście).

Zostawiam do nas namiar, w razie potrzeby: kontakt@sygnis.pl
 

Załączniki

Alex D

Znany użytkownik
Reakcje
310 2 0
Alex zawsze możesz pomóc w poszukiwaniach....
Jak widać chętni już się znaleźli ;)
Cześć! Czujemy się wywołani do tablicy, więc odpowiadamy ;) Jesteśmy w stanie przygotować wycenę takiego wydruku, jeśli macie pliki w formacie .stl. W przypadku modeli, o których mówicie, to musi być żywica światłoutwardzalna - to zapewni należytą dbałość o szczegóły. Z żywicy drukujemy na drukarce Flashforge Hunter
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
Podeślę.... tylko z doświadczeń wiem że żywica tu się nie sprawdzi na konstrukcji budy. To musi być plastik.
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
Grubość ścianki to jedno. Wytrzymałość na temperaturę to drugie a po trzecie możliwości konstrukcyjne wydruku i sposób jego drukowania. W żywicy się drukuje inaczej jak w plastiku. Mam za sobą kilka wydruków w żywicy i one nie spełnią swojej roli.