• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SU45-141

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.373 463 29
#5
Kolega Jacek ma rację, ale też nie ustrzegł się błędu. "Niepoprawna" pisze się razem w takim wyrażeniu.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#6
Zamiast rozpatrywać, zresztą słusznie poprawność form, nikt nie zwrócił uwagi, że obok stoi pełnosprawna SM41!(y)
Tylko po kiego ch6666a Ona ma prostokątne zderzaki.(n)
 

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#7
Zamiast rozpatrywać, zresztą słusznie poprawność form, nikt nie zwrócił uwagi, że obok stoi pełnosprawna SM41!(y)
Tylko po kiego ch6666a Ona ma prostokątne zderzaki.(n)
Zapewne innych na warsztacie nie było.Ja się bardzo cieszę, że ratują takie wozy i zostawiają w ekstra malowaniach :).
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#8
Zapewne innych na warsztacie nie było.Ja się bardzo cieszę, że ratują takie wozy i zostawiają w ekstra malowaniach :).
Ja też się niezmiernie cieszę, że UM woj Kuj-Pom. przeznaczył środki i wyremontował lokomotywę, ale ona do naprawy pojechała z oryginalnymi zderzakami.
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.900 111 7
#10
WTF!?!?!? Angielskie malowanie BR wcale nie jest atrakcyjne. Z respektem do "Railways", taki ksztalt zasluguje na lepszy wzor. Ale przynajmniej na chodzie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 2
Koleje w Polsce 75
Koleje w Polsce 528

Podobne wątki