• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam SU45-079 Piko - Sprzedawca zgłoszony na policji za oszustwo. Inni oszukani powinny uważnie przeczytać ostatnie wpisy!

Nowy sposób na nieoprocentowaną pożyczkę:p
Koledzy już kilkukrotnie opisywali swoje problemy z tym użytkownikiem więc każdy kto kupuje powinien mieć świadomość ryzyka i wybierać w jego przypadku jedynie pobranie.

Rozczochrany

Aktywny użytkownik
MSMK
To moze by zrobic jakąś listę nieuczciwych sprzedających , tak na przyszłość żeby ostrzec innych.
Wielokrotnie poruszalismy już ten temat i jakoś nic z tego nie wynika. Ciekawe komu na tym zależy.
Z drugiej jednak strony, ja kupiłem od kolegi pikoroco zestaw torów geoline i nie mialem żadnych problemów z realizacją transakcji. Więc ciężko sklasyfikować kto jest nieuczciwy?

wojt34

Nowy użytkownik
Wielokrotnie poruszalismy już ten temat i jakoś nic z tego nie wynika. Ciekawe komu na tym zależy.
Z drugiej jednak strony, ja kupiłem od kolegi pikoroco zestaw torów geoline i nie mialem żadnych problemów z realizacją transakcji. Więc ciężko sklasyfikować kto jest nieuczciwy?
To najwidoczniej mialeś szczęście bo u mnie od momentu zrobienia przelewu Pikoroco1978 już się nie logował i nie odpowiada na pw , dlatego ja uważam że należy przestrzegać innych forumowiczów przed tą osobą żeby na przyszłość nie popełnili tego samego błędu .

wojt34

Nowy użytkownik
No więc po dwóch rozmowach telefonicznych ze sprzedającym Pikoroco1978 pomimo jego zapewnien że już dzisiaj wysyła nadal nic ani kontaktu ,ani przesyłki ,ani zwrotu pieniędzy , chyba zostaje tylko zgłośić sprawę na policję .Okazuje się że nie byłem pierwszym który padł jego ofiarą bo sprzedawał też na allegro jego konto helix450 też jest zawieszone .

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Giełda 0
Giełda 0
Giełda 1
Giełda 1
Giełda 1