• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Strumień/Padowo - zwał jak zwał, grunt że sie cos ruszyło

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
aqws9 napisał(a):
Chciałem zapytać o fotkę 02bocznica.jpg Jakie wymiary mają segmenty gdzie sunie Ludmiłka ?? 1m x 0,5m :idea: :?:
Ten segmencik na którym stoi ludmiłka ma wymiary 40x80 cm. Tyle mi akuratnie z luzem wchodzi do autka ;) Ta deska śkośna ma ok 90x30.
 

Pielgrzym

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
prześledziwszy Twój wątek trochę się przydołowałem - podoba mi się bardzo, ale podłamałem się pulsującym pytaniem: czy dam radę?
Chciałbym coś takiego na żywo zobaczyć, czy ktoś zna jakieś kluby w Katowicach??

gratulacje
pozdrawiam
 

Pielgrzym

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
aqws9 - o Bytomiu wiem, może kiedyś, jak będzie większa impreza to się wybiorę, na codzienne dojazdy to trochę za daleko. Słyszałem coś o giełdzie w Katowicach, dworcowa 2, w I niedzielę miesiąca. Czy warto tam zajrzeć, na zakupy oczywiście?

pozdrawiam
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
Kpt.Nemo napisał(a):
A te krzaczory skutecznie zasłaniające semafor na jednym ze zdjęć, to są gdzieś w oryginale, czy to raczej wizja jest.
Słuszna uwaga, Szymek, jak będą jazdy z moją mikrokamerą na pokładzie to przygotuj sie mentalnie na wycinkę ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
Kpt.Nemo napisał(a):
A te krzaczory skutecznie zasłaniające semafor na jednym ze zdjęć, to są gdzieś w oryginale, czy to raczej wizja jest.
Nemo to raczej moja wizja aby delikatnie urozmaićic swoja makietkę. Ale fakt śłuszna uwaga. Muszę sprawdzić czy przypadkiem one nie zasłaniaja światła ;)

ciekma napisał(a):
Słuszna uwaga, Szymek, jak będą jazdy z moją mikro kamerąna pokładzie to przygotuj sie mentalnie na wycinkę ;)
Heheh w chwili wolnej kuknę na segmencik i popatrzę co i jak. Jak będą za duże to wytniemy.

Ale mam takie pytanko dodatkowe w związku z tymi krzakami. Czy z założenia sie wycina wszystkie drzewa z takiego pasa zieleni pomiędzy peronem a semaforem :?: Czy tez ewentualnie sie je zostawia i tylko przycina na odpowiednią wysokość :?:
 
Reakcje
0 0 0
Czy semafor na pierwszym planie na fotce "03-modul-zazieleniony.jpg" nie jest czasem zbyt blisko torów? - tzn. czy tory nie są za ciasno jak na semafor pomiędzy nimi? No ale może to takie złudzenie, lecz patrząc na wspomniana fotę wydaje się, że skrajni tam nie ma. Poza tym kawał niezłej roboty. Brawo Pado.
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
UNIVERS napisał(a):
Czy semafor na pierwszym planie na fotce "03-modul-zazieleniony.jpg" nie jest czasem zbyt blisko torów? - tzn. czy tory nie są za ciasno jak na semafor pomiędzy nimi? No ale może to takie złudzenie, lecz patrząc na wspomniana fotę wydaje się, że skrajni tam nie ma. Poza tym kawał niezłej roboty. Brawo Pado.
Tak jest i może za blisko ale niestety tego już niejestem w stanie teraz zmienić. Musi tak zostac i już. Na nowych modułach będzie wszystko ful prawidłowo ;) Dzięki za słowa uznania ;) Pozdawiam i ide malowac drzewka.
 

Kuba1986

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Szymek... Ale te komosowe krzaki to nie są jeszcze skończone, co? Pomalujesz je i obsypiesz jakimś listowiem mam nadzieję? Bo na razie to tak... smutno to wygląda :LOL: Więc tam jeszcze powalcz i podoklejaj listki ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
Nie malowac ich to już na pewno nie będę. Obsypywać to są już obsypane gąbeczka FALLERA ;) Niestety kończyć makietkę muszę w duchu takim jak ją zacząłem i wszelkie odstępstwa od tej reguły spowodują że będzie ona wyglądała brzydko ;) Komosę na makietę czasem wklejam samą (gołą) jako niby wysuszone badyle ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 785

Podobne wątki