• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

STRAZ MERCEDES-BENZ DLK23/12

OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#43
... swiatelkologia i kabelkologia , ciag dalszy ;) oraz przygotowanie tylu do zamontowania swiatel.
001.JPG
002.JPG
003.JPG
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.475 33 0
#44
Ale się rozpędziłeś z tymi świecidełkami ;) Ale rozumiem Cie błyskotki wciągają ;)
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#45
Świecidełka ogarnięte, całkowita długość drabiny po rozłożeniu to 130cm, i to chyba koniec tej walki .:) Ostatnie polerowanie lakieru i jutro jedzie do nowego właściciela .:)
036.JPG
037.JPG
038.JPG
039.JPG
041.JPG
042.JPG
043.JPG
044.JPG
046.JPG
047.JPG
048.JPG
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#47
No można by jeszcze podorabiać trochę detali których brak w zestawie a powinny być , dodatkowo pootwierać i zrobić przestrzenne luki ladunkowe na bokach z całym wyposażeniem które powinno się znajdować w takiej jednostce , kosz mozna zrobić bardziej przestrzenny (siatka) aktualnie jest tylko jej imitacja , itp. Ale na to potrzeba by było jeszcze z dwa miesiące pracy a czasu już zabrakło .
[DOUBLEPOST=1494181707,1494180679][/DOUBLEPOST]Filmik taki na szybko i mało profesjonalny , ale jest .
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#48
Przyszło następne wyzwanie , tym razem pojazdy będą mobilne na zasadzie car-systemu z dżwiękiem i wszystkimi innymi "bajerkami"
002.JPG
003.JPG
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#51
Ostro idziesz !! :) Czemu nie mówisz, mam fajny zestaw do sprzedania wraz z figurkami i akcesoriami :)

revell-mercedes-benz-unimog-u1300l-tlf8-18-figures-fire-fighter-gift-set-scale-1-24-05752.jpg
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#52
Nikt sie nie chwalil zadnym zestawem a poza tym to nie ja tu "dowodze" . Wykonuje tylko prace zlecona .
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.475 33 0
#53
Super zestawy. Także kibicuje razem z chłopakami. Czekam na solidną relację z budowy napędu i układu skrętnego modelu.

Tradycyjnie proszę o dobre fotki opon oraz pomiary jaka jest średnica wewnętrzna opony i zewnętrzna i jej szerokość ;)
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#54
No na razie z budowa wstrzymana ,bo trzeba skompletować trochę drobiazgow , bo będą budowane dwa pojazdy jednocześnie , ale w miedzy czasie powstaje cos takiego
001.JPG

, jutro pierwsze fotki . Faktycznie to zabrałem się już wczoraj ale trochę mi wyleciało to aby zrobić fotki z zaczęcia pracy . Rama glowna została wczoraj posklejana , poszpachlowana i pomalowana ,felgi tez poszpachlowane i pomalowane .
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#56
Będzie trochę przerobiona , aby można ją pociągnąc po naszych drogach , będzie miała europejską homologację .;)
Obiecane fotki .
001.JPG
002.JPG
003.JPG
005.JPG
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#57
Zapowiada sie bardzo ciekawie, jedynie te opony cos ciasno siedza, nie da sie ich blizej rantu jakos dac?
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#58
No nie bardzo bo obrecz felgi jest dosc gruba , ale myslalem nad wypelnieniem opony paskiem z gabki , to powinno troche poprawic wyglad wizualny opon .
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#59
Revell własnie robi ten feler ze opony robi zle dopasowane do felg, jak sklejałem amerykance i ferrari to zaden model niemial idealnie spasowanych, głownie amerykance... (n)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:24 4

Podobne wątki