• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

STRAZ MERCEDES-BENZ DLK23/12

OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#22
No jeszcze trochę zostało . Teraz na " tapecie" sa swiatelka , z tylu trzeba będzie trochę poprzerabiać bo w orginale na modelu sa tylko "nadlewki " imitujące tylne swiatla do pomalowania . Trzeba zrobić w ich miejsce nowe wraz z kloszami i swiecace .
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#23
... myslalem ze już koniec , ale nie :(. Zostalo jeszcze trochę do zrobienia (podlaczenie swiatelek i poskładanie wszystkiego do kupy )
007.JPG
008.JPG
009.JPG
010.JPG
011.JPG
012.JPG
013.JPG
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#25
Abarth
Deska rozdzielcza to kalkomania , trochę było z tym pracy bo kalki stare i popękane były , ale jakos się udało to poskladac do kupy .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#28
Super, który dałem w ocenie to za mało. Jestem pod wrażeniem Twojej pracy. Model wygląda rewelacyjnie. Gratuluję umiejętności. (y)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#36
Maćku dziękuję :) Koła prezentują się fajnie :)

Pawle pewnie że to SMD 0603 ;) To widać gołym nie uzbrojonym okiem :LOL:
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#39
To jednak moje stare oko mnie nie myliło ;)

Próba światełek super, podoba mi sie jak błyskaja, nie ma tego szybkiego tempa jak w nowoczesnych :)
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#40
Model stary ,to światełka też po staremu ;):) . Teraz czas na tył , zobaczymy co z tego wyjdzie .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:24 4

Podobne wątki