• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Strażaki od Grubego ;)

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#41
Fajne te "Czerwone modele". Co jeden to ciekawszy. A co do oszczędności to widzę, że i w Brekinie księgowi doszli do władzy i decydują o jakości modeli. Niedawno słychać było o Wartburgach, które nie miały podziału blach, teraz malowane okna... Masakra...:(
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#43
Dziś tylko jeden modelik z firmy BUB ,model metalowy aczkolwiek jego wykonanie nie jest złe .Fajne chromowane felgi z gumowymi oponami ,dos,ć dobre przetłoczenia na karoseri (jak na metal w tej skali ;)
A sami oceńcie :)
DSCN9790.JPG
DSCN9791.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.414 108 2
#44
Wielki plus za wykonanie kabiny, podoba mi się też to że paka jest otwierana, niestety na minus koła a dokładnie same felgi i malowanie okien i drzwi na zabudowie, niestety wszystkie firmy idą teraz na łatwiznę z tymi zabudowami, zamiast zrobić okna i drzwi jak należy to po prostu je malują. Co by jednak nie pisać jakby cena była odpowiednia sam bym takiego dodał do mojej kolekcji.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#47
BUB robi całkiem ciekawe modele, choć czasami niektóre wyglądają jak zabawka. Natomiast tu, naprawdę postarali się i model wygląda bardzo dobrze. Może rzeczywiście, felgi nie są idealne, ale całokształt robi pozytywne wrażenie. Też mam parę BUB-ów i jestem z nich zadowolony szczególnie, że są to modele, których nikt inny nie popełnił.
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#52
Wierz że za te modele Cię nie lubię :D:D:D
Oba są świetne , sprawdzałeś czy taki dalmatyńczyk był w 1-1 ??
Nie sprawdzałem ,ale takich dalmatyńczyków ,krówek i innych okolicznościowych strazaków jest cała masa :) ot cała Ameryka;)
A za modle się nie obrażaj bo strasznie na nie się wykosztowałem..... aż 34zl za dwa :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy specjalistyczne 508

Podobne wątki