• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Strażaki od Grubego ;)

OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#23
czas na następne modele :)
Dzis w bardziej przyjemnej scenografi za sprawą Kolegi z forum ;)
Ja tam coś dosiałem posadziłem i jest
DSCN9299.JPG
DSCN9300.JPG
DSCN9301.JPG
DSCN9302.JPG
DSCN9303.JPG
DSCN9304.JPG
DSCN9305.JPG
DSCN9306.JPG
DSCN9307.JPG
DSCN9308.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#25
Kurczę za dużo na raz pokazujesz :D , ale trzeba przyznać że w tej prezentacji trzymasz napięcie . Spojrzałem myślę sobie STEYR-y super , po czym pokazał się robur . Bardzo ładne modele . Natomiast tatra jak dla mnie pozamiatała wszystko . Mam sentyment do tej marki .
 

matekw

Znany użytkownik
Reakcje
10 0 0
#27
Steyry fajne - jak to Roco. Robur porządnie zrobiony. Mercedes, klasyk pełną gębą. Tatra to czyje dzieło? Bo chyba nie Igry?:niepewny:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#29
Ciekawy przeskok w czasie. Te modele są świetne. Co jeden to lepszy. Trudno wybrać najciekawszy, bo wszystkie fajne.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#31
Kolejne piękne modele. Roburek bardzo fajny dzięki polskim napisom, ale Kamaz z Czernobyla wygląda najfajniej. Stary Mercedes z Brekiny/Starmady to inna klasa i trudno porównywać. To klasa sama w sobie.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#32
Widzę że Gruby się za robotę zabrał i kalki na Robura przyklejone, widać że biały pasek lekko poszedł przy zmywaniu tamponu, ze swojego skromnego doświadczenia zauważyłem że biały kolor zawsze jest podpadający i są z nim problem i to bez względu na producenta modeli.
Co tu dużo mówić modele fajne i czekam na swoje okazy.:)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#36
Niva wiadomo najładniejsza ale i Robur bardzo fajnie wygląda, ale widać że i Brekina szuka oszczędności i w zabudowie szybki już są malowane.
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#37
I te szybki zaczynaja mnie irytować .Model kosztuje dośc sporo a tu takie uproszczenia:mad::mad::mad::mad::mad:
Kurcze wydali tyle pięknych modeli to mogli trzymać klasę do końca ;) Sama szoferka i reszta ok ,ale malowame"okinko" przeginka
Za parę lat kupimy od nich cały pojazd namalowany ...gotowy do wydruku 3D :) hahhaha a cena i tak pozostanie .
Kup ,wydrukuj ,poskładaj i pomaluj ... Herpa już tą ścierzką prawie podąża hahhahaha
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy specjalistyczne 508

Podobne wątki