• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Strażackie - Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
No to pora pokazać trochę swojej kolekcji. Na razie zdjęcia nie najlepsze, ale po powrocie do domu na pewno ich jakość się poprawi. Na początek ostanie nowości Herpy.

VW Sharan SLOp
Image00002.jpg

Image00003.jpg

VW Crafter SLRmed
Image00004.jpg

Image00005.jpg

Mercedes-Benz Actros SCKn
Image00006.jpg

Image00007.jpg

Zapraszam do oglądania i komentowania! :)
 
M

Maverick

Gość
#6
Simon jak zwykle "poszczuje" troszeczkę a potem jak pokaże swoje zbiory strażaków to nie jednemu "oko zbieleje":D
Tak, więc czekam na kolejne twoje prezentacje Simon. A z tej spodobal mi się najbardziej Crafter i Actros.
 
OP
OP
Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Dzięki Panowie za miłe komentarze, ponieważ byłem na krótkiej przepustce na szybko zrobiłem zdjęcia kilku wozów. Dziś głównie waga ciężka.

Scania R GCPr

Image00001.jpg


Image00002.jpg


MAN TGA SCKn

Image00003.jpg


Image00004.jpg


Scania R TL SCDł

Image00005.jpg


Image00006.jpg


Zapraszam do oglądania i komentowania! :)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#8
Dwa pierwsze miałem w rękach.Scania dowodzenia z naczepą wygląda ciekawie, ale te okna trochę psują efekt.Z całej trójki najbardziej podoba mi się Man hakowiec.W wersji trzy-osiowej byłby ideałem.
 
M

Maverick

Gość
#9
No tak jak pisalem wczesniej akcja się zagęszcza :D Kazdy jeden mi się podoba choć mam takie same zastrzeżenia jak Irokez co do naczepy w wozie dowodzenia.
 

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Ciekawie wygląda Scania GCPr, tylko jak napisal Brodagaz, działko takie nie za fajne. Man SCKn też mi się podoba, przydałby mi się taki do bazy kontenerowej.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#18
VT 55A - genialny. Jak zobaczyłem Actrosa z niskopodwoziówką to zadałem sobie pytanie po co straży taki sprzęt. Teraz już wiem. Premium z naczepa do wody też uroczy. I na koniec to Ta pierwsza Scania zawsze mi sie podobała. Chyba wyszła już w nowej kabinie?
 
OP
OP
Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Witam Panowie. Mały przestój w temacie spowodowany moją szkoła. Dziś głównie busy w wersjach strażackich.

Mercedes-Benz Sprinter SLOp
Image00003.jpg

Image00004.jpg

Mercedes-Benz GLBA
Image00005.jpg

Image00006.jpg

Mercedes-Benz SLKw
Image00001.jpg

Image00002.jpg

SOp Neoplan Cityliner
Image00007.jpg

Image00008.jpg

SH Daf CF
Image00009.jpg

Image00010.jpg
 

Podobne wątki