• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Strażackie - Simon

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Z zaciekawieniem przeglądałem ten temat. Interesująca kolekcja, niespotykane konfiguracje. Chociaż strażackie wozy średnio mnie interesują, to Twój temat jest moim zdaniem jednym z ciekawszych w tym dziale i będę tu częściej zaglądał.
 
Reakcje
10.671 67 1
Z tych trzech pokazanych najbardziej spodobał mi się man z wywrotką . Amarok również się świetnie prezentuje . Co do arocsa to wygląda jakby jeszcze nie dorósł do tego kempf- a :D
 
OP
OP
Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzięki panowie z komentarze, żeby nie było że nic nie robię to pokaże efekt moich ostatnich prac. Zdjęcia nie są rewelacyjne ale aura nie dopisuje żeby robić zdjęcia na zewnątrz.

Mercedes Benz Citan SLRChem oraz SLOp
Image00006.jpg


Land Rover Defender SLRr oraz SLRwys

Image00011.jpg



Liebherr PR 734 XL SKw
Image00012.jpg


ATV Rosenbauer SLRp

Image00014.jpg


Mercedes Benz Gloria GLM +przyczepka wężowa

Image00018.jpg


VW T5 SLRw + łodka Ł3

Image00021.jpg


Mercedes Benz Sprinter SLRp + przyczepka ze sprzętem poszukiwawczym

Image00027.jpg
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
3 miejsce MB Sprinter z przyczepką 2 miejsce T5 z łódką i wygrywa LandRover :) Coś mi się wydaje że ten jeden Landek miał lekkiego dzwona bo szybka chyba strzeliła :podstepny: (wiem, nie da się ich wyciągnąć do malowania :(). Fajne Fajne ale ten żółty pasek :X3:. Hheheheh a coraz więcej tego w PL jeździ z paskami.
 

Podobne wątki