• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Strażackie - Simon

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#83
Trudno mi wybrać model który jest najciekawszy, bowiem większość z nich chętnie widział bym u siebie.Gratuluję wytrwałości w kolekcjonowaniu(y).
 
OP
OP
Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#86
Dzięki za komentarze.

Tak jak mówiłem zacząłem zabawę z aerografem a dziś pierwsze efekty tejże zabawy.
Zacznę od nowo powstałej grupy ratownictwa wodno-nurkowego. A potem lubiana przez wszystkich nowość czyli Volvo FH w wersjy strażackiej. ;)

Mitsubishi Pajero SLRw + przyczepka z łodzią Ł-1

Image00001.jpg


Mercedes-Benz Actros SRw + przyczepka z łodzią Ł-2
Image00002.jpg


Image00003.jpg


I cała grupa SGRW-N

Image00004.jpg


Image00005.jpg


Volvo FH SCKw + przyczepa kwatermistrzowska

Image00006.jpg


Image00007.jpg


Image00008.jpg


Image00009.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
#89
Ten zestaw z pontonem jest bardzo fajny. Nowe Volvo też wygląda dobrze. Jak na pierwsze próby z aerografem to wygląda rewelacyjnie.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#92
Mimo że na czerwonych samochodach się nie znam to jednostka ratownictwa wodnego wymiata. A co do Volvo wyszedł bardzo fajny zestaw. Jedyne nad czym trzeba popracować to nad maskowanie przy malowaniu, ale wiem że to ciężkie bo sam mam z tym problemy często. Jednak trzeba zainwestować w profesjonalne taśmy a nie w te malarskie :)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#96
Simon gratuluję udanej pierwszej przeróbki strażaka nowego Volvo ;) jak będą dostępne kabiny nowego Volvo to wymień zderzak na biały i będzie super wyglądać. MB z łodzią też bardzo mi się podoba (y).
 
OP
OP
Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#97
WItam
Fajne te strażackie(y) ZPontonem jest extra. Gratuluję modeli a stacja straży pożarnej to z jakiej firmy?
Z Fallera.

Dziś kolejna prezentacja. Dwa z prezentowanych modeli (Arocs i Amarok) udało mi się samemu wykonać, trzeci (MAN) to wykonanie Irokeza. Mam nadzieje że te modele również przypadną wam do gustu.

Mercedes-Benz Arocs SCKw + przyczepa kwatermistrzowska

Image00003.jpg


Image00004.jpg


Image00005.jpg


MAN F2000 SCKw + przyczepa kwatermistrzowska

Image00006.jpg


Image00007.jpg


VW Amarok SLRr

Image00001.jpg


Image00002.jpg


No i kilka rodzinnych zdjęć.

Image00008.jpg


Image00009.jpg


Image00010.jpg


Image00011.jpg
 

Podobne wątki