• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Strażackie - Simon

OP
OP
Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzięki Panowie za komentarze.

Dziś porcja nowości herpy, można powiedzieć że same gwiazdy. :)

Mercedes Benz Actros SCKn

Image00008.jpg


Mercedes Benz Sprinter SLRMed

Image00009.jpg


Mercedes Benz T2 SLKw

Image00013.jpg


Mercedes Benz C-Klasse SLOp

Image00016.jpg
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Acros to nie dość , że brzydal to jeszcze potwór , MB T2 fajny to przeróbka czy oryginał bo Herpa robiła takie króciutkie ? Czy AWM?
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Herpa robi taki jak widać i to jest normalna długość skrzyniowego , AWM robił dłuższe, ale raczej kontenery.
Dla sprostowania AWM z tego co sie orientuje robi nowszą budę czyli Vario. I fakt robia je trochę dłuższe, ale nie tylko kontenery, bo chyba wydali 2 modele skrzyniowe z plandeką.

Ale żeby nie robić pustych wpisów Actros fajny za konfiguracje i brak blendy. Sprinter ekstra bo to Sprinter i w każdej postaci mi się podoba. Vario aż się prosi o przeróbkę na "wiecznego ganiacza", ale to jakieś moje wschodnie zboczenie, wybacz :D A w C klasie brakuje mi tylko gwiazdy na masce. Ogólnie podziwiam upór w gromadzeniu tak tematycznej kolekcji. Podziwiam i czekam na kolejne :)
 
OP
OP
Simon

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0

Podobne wątki