• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Strażackie - Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.399 47 0
#1
Zakładam kolejny temat, w którym będę prezentował pojazdy strażackie.Gdzieś w Niemczech niezbyt duże miasteczko, które się rozwija.Potrzeba zatem straży pożarnej.W tym celu mają powstać dwie jednostki."Jedynka" będzie jednostką typowo gaśniczą z ciężkimi i średnimi wozami gaśniczymi.Jednostka numer 2 będzie jednostką ze sprzętem technicznym.
Dziś pierwszy z pojazdów, Mercedes Atego z drabiną Metza z jednostki numer 1, oraz tymczasowy samochód operacyjny.
SAM_3525.JPG
SAM_3519.jpg
SAM_3520.jpg
SAM_3522.jpg
SAM_3524.jpg
SAM_3526.jpg
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#2
Irokez nie wiem jak Ty to robisz ale twoje modele wygladają mega realnie. Umiesz podkreślić te wszystkie detale w modelu do tego stopnia, że aż czasami wydawałoby się to niemożliwe do wykonania a Ty jednak zaprzeczasz temu tym co robisz. Masz talent chłopie.(y) Oglądam, podziwiam i zazdroszczę.
 

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Na mercu detale robią niesamowite wrażenie - oznaczenia, logotypy numery, tablice rejestracyjne - wszystko dopracowane w najmniejszym detalu! Piękne :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.762 67 1
#4
Drabina Ci Piotrku pięknie wyszła . Naprawdę miło się na nią patrzy . Co do BMW to jak dla ten wash tutaj słabo wygląda . Może jakbyś dał w szarym odcieniu byłoby lepiej .
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#6
Atego bardzo fajnie się prezentuje ,naprawdę super .
Niestety Bmw do mnie nie pzremawia ,uważam że linie podziału są zbyt agresywne i zabardzo rzucaja się w oczy ale to moje odczucie.
Czekam na następne niebieskie światła ;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.399 47 0
#12
Kilka nowych pojazdów pojawiło się na oddziale pierwszym, w tym nowy samochód operacyjny.Dwa pierwsze wozy też zasiliły oddział numer dwa.
SAM_3712.jpg
SAM_3713.jpg
SAM_3714.jpg
SAM_3715.jpg
SAM_3716.jpg
SAM_3717.jpg
SAM_3718.jpg
SAM_3719.jpg
SAM_3720.jpg
SAM_3721.jpg
SAM_3722.jpg
SAM_3723.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.762 67 1
#13
U Ciebie zawsze było tak że miałeś pomysł a potem w tempie ekspresowym go realizowałeś :D Duża prezentacja i fajna prezentacja . Najbardziej spodobał mi się ten najczęstszy wóz , ale i ten man z drugiej jednostki też fajny .
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.762 67 1
#20
Zdecydowanie wozy strażackie które we mnie wzbudzają największe zainteresowanie to właśnie te które mają 3 osie i więcej . Podoba mi się ten man .
 

Podobne wątki