1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Strażackie - Brodagaz

Dyskusja w 'Pojazdy specjalistyczne' rozpoczęta przez użytkownika Brodagaz, 10 Listopada 2012.

1. kozaa

kozaa Aktywny użytkownik

To teraz jakaś niskopodwoziówka by się przydała do tej ładowarki :)

• Doceniam Doceniam x 1

2. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Dziś taki Mercedes z Preisera :)
    IMG_0758.JPG IMG_0759.JPG IMG_0762.JPG IMG_0764.JPG

• Super! Super! x 8
  3. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Pamiętam czasy kiedy jako dzieciak patrzyłem w katalog Preisera na te modele ze śliną cieknącą.:D Nadal mi się podobają, na szczęście teraz potrafię zapanować nad śliną.:ROFL:

• Śmieszny Śmieszny x 1
  4. Abarth

Abarth Znany użytkownik

Swietny ten meraś, podoba mi sie ze widać cały osprzet a nie jest schowany za zamknieta roleta :)

• Doceniam Doceniam x 1
  5. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Jakby nanieść teraz na niego oznacza jakiegoś OSP to byłby prawie polonik . Świetnie się prezentuje .

• Doceniam Doceniam x 1
  6. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Bardzo ciekawa miniaturka i na pewno najbardziej podobają mi się otwierane rolety gdzie możemy zobaczeć cały osprzęt :)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Foto998

Foto998 Aktywny użytkownik

Otwierane skrytki robią tutaj robotę. Szkoda, że obecnie żaden producent modelarski nie pokusi się raz na jakiś czas wypuścić czegoś podobnego tylko na nowszych podwoziach :)

• Doceniam Doceniam x 1
  8. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Jak na model z dawnych lat wykonanie i dodatki które posiada robią z niego ciekawy model.

• Doceniam Doceniam x 1
  9. kozaa

kozaa Aktywny użytkownik

Cudny LF-16TS z Kat`s. Poziomu produkcji jakie prezentowały modele Roco i Preisera z przed dwudziestu lat współczesne firmy nie chcą albo nie potrafią powtórzyć.

Udostępnij