• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Strażackie - Brodagaz

M

Maverick

Gość
#22
No i ja nie będę orginalny bo mi też najbardziej wpadl w oko ten Multicar. Jak go zobaczylem to pojawil się na mojej twarzy uśmiech bo pierwsze co pomyslalem to, ze takie auto, taki wóz strażacki ( :D ) to pewnie jeżdzi do pożarów popielniczek, ewentualnie śmietników na terenie zakladów pracy :LOL: ale ja się nie znam na strażakach.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#26
Różnorodność epok , osobowe, ciężarowe - bogato. Każdy może coś dla siebie znależć. Ten ostatni to sklepowy , czy dłubanina własna?
 

kozaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
800 2 0
#29
Gaśnicza Tatra to klasyka zarówno w skali 1:1 jak i 1:87. Piękna sprawa. Ciekawy też Mercedes z Brekiny.

A ten masz oświetleniowy to nie przekładka z przyczepki Preisera?
 

matekw

Znany użytkownik
Reakcje
10 0 0
#31
Możliwe, że Preiser coś takiego wypuścił. Taki zestaw mają, ale na MB 408B. Mitsiu też (mikrobus). Znawcą nie jestem;)

A ostatnią prezentację wygrywa Merc. Piękny samochód. Tatra jest druga:)
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#35
Ascona najlepsza jak dla mnie. Przypomniało mi się dzieciństwo kiedy mieliśmy taką również w czerwonym kolorze, tylko bez tych strażackich atrybutów. Dodge atrakcyjne i dopracowane modele do czego ROCO już zdążyło przyzwyczaić.
 

Podobne wątki