• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sterowanie

OP
OP
F

Fiki-Miki

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Dziękuję za info ale moje zainteresowanie problemem ograniczam do central ROCO. Producent do multi MAUS przewidział centralę 10764 ale czy centrale o niższych numerach są compatabilne ?
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#5
Fiki-Miki napisał(a):
Producent do multi MAUS przewidział centralę 10764 ale czy centrale o niższych numerach są compatabilne ?
Stawiam, że Tak. O ile to nie jest LokMouse 1 :grin:

TKK napisał(a):
tu prosze MM z SET-100 Lenz'a
To że jednej osobie się to udaje, nie oznacza, że wszystkim (szczególnie jak niektórym się to nie udaje i to nie tylko w Polsce).
 

TKK

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
gbbsoft napisał(a):
To że jednej osobie się to udaje, nie oznacza, że wszystkim (szczególnie jak niektórym się to nie udaje i to nie tylko w Polsce).
ale umnie ten problem tez byl, nawet mailowalem w tej sprawie z Lenz'em i Roco - i juz tez pisalem jak go ominalem - przedluzaczem do telefonu :)
I tak przy okazji bo przyszlo mi cos do glowy - Ktos pisal ze modularze maja nadal ten problem mimo ze maja magistrale dluga na kilkadziesiat metrow - moze to wina ich kabli ?? Z tego co wiem to ktos, w pseudo polskiej normie DCC, napisal zeby uzywac kabla typu skretka - moze uzyc kabla plaskiego rownoleglego (bo taki wlasnie jest moj przedluzacz) ???
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#7
OK. Masz rację. Jest problem, ale można go ominąć "przedłużaczem do telefonu TKK".
Tylko nigdy nie powiedziałeś, dlaczego to zadziałało... :D i jak to zastosować w każdych warunkach? (np: na modułach) :sad:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 8
DCC 4
DCC 16
DCC 3
DCC 29

Podobne wątki