• Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sterowanie Dcc, kompatybilność Roco i Fleischmanna

Reakcje
0 0 0
#1
Kupiłem cyfrowy zestaw startowy Fleischmanna, niedługo mam zamiar kupić cyfrowy zestaw Roco.
Pytanie brzmi: czy multimouse(pilot) od Roco, podpięty pod centralke fleishmanna, będzie razem działał z tym od Fleischmanna w sterowaniu lokami?. Nie znalazłem odpowiedzi w tym dziale.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.619 141 0
#2
Jaki to zestaw Fleischmana?
Jak centralką jest LokBoss-II (jakoś tak) czy starszy TwinCenter, to nie powinno się udać.
FLM - Loconet
Roco -Xpressnet

Nowe zestawy - szanse wzrastają ;-)
 
OP
OP
K
Reakcje
0 0 0
#4
FLEISCHMANN 631386-D, przepraszam zestaw nie ma centralki, tylko wzmacniacz.
Pytam bo chcę uniknąć kłopotu z puzniejszym sprzedaniem tego sterowania, gdy okaże się że nie współpracuje z moim zestawem.
 

Jarek

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Ten zestaw, to prawdopodobnie wymysł jednego sklepu, bo tabor wygląda na rocowski. Mysz na pewno jest kompatybilna z rocowskimi, centralką są myszki, wzmacniacz to prawdopodobnie to samo pudełko, co w zestawach Roco, podaj na wszelki wypadek jaki jest na nim numer, to będzie wiadomo dokładnie, co to jest.
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
611 7 0
#7
Kupiłem cyfrowy zestaw startowy Fleischmanna, niedługo mam zamiar kupić cyfrowy zestaw Roco.
Pytanie brzmi: czy multimouse(pilot) od Roco, podpięty pod centralke fleishmanna, będzie razem działał z tym od Fleischmanna w sterowaniu lokami?. Nie znalazłem odpowiedzi w tym dziale.
Tak jak wcześniej pisał Jarek wszystko będzie pasowało.
Bebechy Mausa ROCO i FLEISCHMANN są identyczne tak jak boostery do nich ( czy jak kto woli wzmacniacze ) :)
 

Jarek

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Fleischmann 680801, to jest to samo pudełko co Roco 10764 - czyli standardowo dodawane do zestawów z multimausem, możesz dowolnie mieszać urządzenia z obu zestawów.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 7
DCC 4
DCC 10
DCC 17
DCC 19

Podobne wątki