• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Stary most kolejowy nad Bystrzycą w Lublinie (linia nr 30)

Tomala

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
414 14 1
#1
Chciałbym zrobić model nieistniejącego mostu kolejowego nad rzeką Bystrzyca w Lublinie. Most znajdował się za podg. Zadębie. Byłbym bardzo wdzięczny za każde jego zdjęcie oraz ewentualny projekt jeśli ktoś takowy posiada.

pozdr. Tomek

ps. dla jasności dołączę 1 fotkę tego mostu, niestety nie jestem autorem tego zdjęcia i w tym momencie przepraszam autora ze wykorzystanie, chodzi mi tylko o konkretne naświetlenie o jaką konstrukcję konkretnie mi chodzi.
 

Załączniki

SantaFe

Aktywny użytkownik
Reakcje
611 30 7
#2
Możesz poszukać w książkach o konstrukcjach stalowych mostów. W bibliotekach politechnik na pewno znajdują się archaiczne książki w których możesz napotkać na pewne schematy.
 
OP
OP
Tomala

Tomala

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
414 14 1
#5
Generalnie wizję jak go namalować w corelu już mam. Problem mam tylko ze spodem. Przydałaby mi się jakaś fotka jak ten most mógł wyglądać od dołu.
 
OP
OP
Tomala

Tomala

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
414 14 1
#6
Temat można uznać za zamknięty. Za propozycją Wojtka przejrzałem temat linii nr 30 na SSC. Co chciałem to znalazłem. wszystkim dzięki za sugestie. Teraz pozostało projektowanie.
 

Podobne wątki