• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Startset ROCO cyfra na początek - proszę o opinie

borys

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, jestem nowy na forum, ale i w temacie. No, nie do końca może, 20 lat temu miałem kolejkę BTTB ;) Chcę znowu zacząc przygodę z miniaturową koleją. Po kilkumiesięcznej obserwacji forum mam już w pewnym stopniu wyrobione zdanie nt. tego, czego oczekuję. Początkowo skłaniałem się ku TT, raz, że z sentymentu, dwa, że łatwiej o powierzchnię dla torowiska ;) Ale jestem już dużym chłopcem i zdecydowałem, że jednak coś trochę większego, czyli H0. Poza tym, oferta jest jednak dużo bogatsza. Ale do rzeczy. Zbieram się, a raczej pieniądze, na start. Sądzę, że lepiej zainwestować w rozsądny startset, bo i wszystko do razu w komplecie i jednak mimo wszystko taniej. Po licznych uwagach forumowiczów zdecydowałem się na ROCO, oczywiście w wersji cyfrowej. Mój typ to zestaw towarowy ROCO 41338: http://www.modelmania.com.pl/product_in ... s_id=51137
Nie proszę o opinie na temat składu jako takiego, nie mam w tej chwili ciśnienia na wierność malowania i epoki. Chodzi mi raczej o uwagi dotyczące właściwości lokomotywy - jaka jest jej kultura jazdy, możliwości uciągu, ogólna jakość wykonania. Proszę osoby, które w swoich kolekcjach mają ten model, o parę słów na jego temat.
Pozdrawiam wszystkich fanów kolei, borys.
 

Jarek

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Tylko w Rybniku mają w opisie R-41340 tak bogaty zestaw torów:
- zwrotnica prawa -61141 -Geoline (mechaniczna)
- zwrotnica lewa - 61140 - Geoline (mechaniczna)
- tor wyrównawczy do zwrotnic - 61128 - 2 sztuki
- tor wyrównawczy - 61111 - 4 sztuki
- tor Geoline : łuk R3 - 12 sztuk
- tor Geoline : prosty G200 - 13 sztuk
- tor podłączeniowy - 1 sztuka
- kozioł oporowy
Ciekawe - jest to rozszerzony zestaw, czy błąd w opisie?
 

TOMEK KRK

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Czesc Borys
w/g mojej skromnej wiedzy wybór Roco jest spoko,to dobra Firma i oferuje dobrej jakości produkty, a i sterowanie multimouse jest łatwe i proste ( programowanie tez).

Pozdrawiam
Tomek
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dla początkujących 21
Dla początkujących 26
Dla początkujących 2
Dla początkujących 3
Dla początkujących 5

Podobne wątki