• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Stare ciężarówki z różnych stron świata !!

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Trafiłem na fajny film. Fabuły nie kumam bo słabo u mnie z Niemieckim ale są fantastyczne ujęcia z budowy Bussingów. Potem pościg 8000siączki za pociągiem. Wiele fajnych ujęć. Polecam.
Niestety oglądać można tylko na YT
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Jeden z moich ulubionych samochodów. Fiat 682. Jak dla mnie to nasi projektanci Żubra i Jelczy ordynarnie zerżnęli stylistykę nadwozia właśnie z Fiata. Pewnie dlatego Jelonki tak mi się podobają;)
Zamieszczam kilka fotek z ciekawymi wersjami przyczep, naczep z różnorakimi systemami osi skrętnych.
fiat 2s6ugrd.jpg
fiat 682  3.jpg
Fiat 682 N _Officine Adige_.jpg
fiat o8t82e.jpg
fiat.jpg
fiat_682_1952.jpg
Fiat-682-10.jpg
fiat1958.jpg
fiatcysterna.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
Jaki najbardziej ,i takie lubię , generalnie nic nowego nie wymyślono ,poza zmianą karoserii i niektórymi detalami której siła ewolucji technicznej zmieniła obraz samochodu ciężarowego .;)
A jeśli chodzi o prehistorię ,to jest właściwy pojazd dla tego okresu .:)
1b88fa22b70f15155d52674aba5dca83.jpg
 

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
Będąc u córki w północnej Norwegi w Lokken Verk, przy muzeum kopalni miedzi ,stoi jako pomnik taka oto ciężarówka VOLVO,żadnego opisu ,nawet nie mogłem zrobić lepszych zdjęć ,bo w kadrze była wycieczka z dwóch dużych autokarów .
 

Załączniki

Podobne wątki