• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Stare ciężarówki z różnych stron świata !!

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#1
Witam.
Temat ten założyłem po to aby, wklejać w nim zdjęcia starych ciężarówek. Uważam ,że jest to bardzo ciekawy temat przynajmniej jak dla mnie.

















 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#4
Irokez46 wielkie dzięki,w życiu bym nie pomyślał że MB ten na ostatniej fotce to lata z mojej epoki.Czyli śmiało mogę go wplątać miedzy stary, jelcze, skody w swój klimat. A tak na marginesie,obecnie na moim warsztacie znajduje sie skoda-liaz z krótka kabiną,którą z pewnością zademonstruje tutaj,tyle tylko szkoda mi ją wykorzystać jako wywrotkę,czy z tego rodzaju kabiną były wykorzystywane jako nośnik do czegoś innego niż w/w przeznaczeniu? Marzy mi się podnośnik,ale nie chciał bym stworzyć czegoś w stylu S-F.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.284 47 0
#5
W Polsce z tego co wiem to były tylko wywrotki z taka kabiną.Uzywał ich PKS, Transud i MPO Warszawa.W Czechach było trochę więcej pojazdów z tym rodzajem kabiny.Podnośnika nie kojarzę,ale były piaskarki, pojazdy dla rolnictwa czy nawet mobilne spalarnie wszelkiego rodzaju padliny.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#11
Z poprzedniej prezentacji najciekawiej moim skromnym zdaniem wygląda Skoda pełna Skód.:ROFL:
Berliet obładowany workami tez jest klimatyczny.
A Kraz trolejbus rozłożył mnie na łopatki czego to ludzie nie wymyślą.:ROFL:
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.284 47 0
#18
Gdyby stali tacy dwaj to Blues Brothers.:LOL:
Ale tak już na poważnie to zadziwiają mnie Ci ludzie że w tak dalekie trasy takimi gównianymi wozami jeździli.Bez żadnych wygód i "wodotrysków" typu komórka czy GPS.
 

Podobne wątki