• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Stare ciężarówki Brodagaz

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
F8 w Bawarskich barwach bardzo fajny. Skrętne koła rzucają się w oczy i dodają uroku. Sama miejscowość z której pochodzi to piwo bardzo malownicza i warta odwiedzenia.
Fulda. Bardzo dobrze zrobiony model, jak na 1993 rok. Świetne koła i genialny tył naczepy.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.399 68 0
Świetnie dopieszczona reklamówka z fuldy, stary man nieźle się trzyma chociaż to roczniki już dla mnie zbyt wiekowe.
Frans Maas..., cały czas się zabieram za zbieranie tych modeli i jakoś wystartować nie mogę, a są piękne co doskonale widać na Twoich fotkach.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Daf bardzo fajny i trzeba przyznać że Brekinie bardzo udała się ta forma kabiny . Fajne jest to że ta kabina występowała u różnych producentów , dzięki temu mamy mnogość modeli , malowań i zbudowań . Natomiast man z poprzedniej prezentacji bardzo fajny . Podoba mi się .
 

Podobne wątki