• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Stare ciężarówki Brodagaz

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ominęły mnie trzy prezentacje, ale zaraz nadrobimy. :) Zacznę od najnowszej , by najlepsze zostawić na koniec. :ROFL:
SK w Eurocabie to w tamtych czasach duży powód do dumy. Tu mamy naprawdę ciekawego konia a w gratisie bardzo fajne koła , jak na rok premiery modelu. Do tego kilka szczegółów ni czerwone lampy w naczepie... :ROFL:
Ciężarówki do przewozu drewna zawsze mi się podobały. Herpa nie za często wypuszczała takie "cudeńka". Tu na uwagę zasługuje ładunek, który mimo niedoskonałości jest dużo lepszy , od tego stosowanego obecnie. :) 500 na masce, to wisienka na torcie. :D
Na koniec najlepsze, Renault w barwach PEKAES. Mimo mojego ogromnego rozczarowania, jest i u mnie... Myślę , że problemem był tu cały element , czyli atrapa wraz z nadkolami i częścią kabiny jako całość. Przeprojektowanie nowej formy (zamiast klepania na starej ) wiązało się z kosztami... Ja jednak widzę więcej plusów no i mamy AŻ :confused: drugiego seryjnego PEKAES-a od Herpy...
 

Podobne wątki