• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Stare ciężarówki Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
Kapitalny SK-acz w barwach Bertschi-ego. Super model. (y)
Zgadzam się z Mackiem super wygląda w tym malowaniu ten Sk-acz(y)gratuluję.
SK to model auta które mi się podoba w każdym malowaniu . Ten ma do tego jedno fajniejszych .
Stare dobre Albedo w ciekawej propozycji, nie pogardziłbym(y)
Panowie dziękuję za komentarze :)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Scania 82M. Nie często spotykana w takiej konfiguracji i H0. Czy mi się wydaje, czy ma fabrycznie podniesioną ośkę?
Albedowe Bertschi. Model bez fajerwerków. Szkoda , że nie trafili z kolorem auta a co gorsza - tył tanka jest spier..... :confused:
Volvo F12 w kultowym malowaniu Schulze. Miniatura z 1985 r. Wg. Herpy limitowana do 2000 szt. Można pokusić się jeszcze o drugą F-kę , tym razem z silosem w tym samym malowaniu.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
Mi również zawsze się podobały modele z Schulze spedition, no a te Volva to "z urzędu" zasługują na gwiazdkę(y)
Scania 82M. Nie często spotykana w takiej konfiguracji i H0. Czy mi się wydaje, czy ma fabrycznie podniesioną ośkę?
Albedowe Bertschi. Model bez fajerwerków. Szkoda , że nie trafili z kolorem auta a co gorsza - tył tanka jest spier..... :confused:
Volvo F12 w kultowym malowaniu Schulze. Miniatura z 1985 r. Wg. Herpy limitowana do 2000 szt. Można pokusić się jeszcze o drugą F-kę , tym razem z silosem w tym samym malowaniu.
Volvo wyśmienicie się prezentuje . Fajna konfiguracja , a i samo malowanie pasuje do tego pojazdu .
Aż się łezka w oku kręci jak widzę te staruszki. Kiedyś polowałem na niego. ;)
Dzieki Panowie za komantarze i lecimy dalej :)
 

Podobne wątki